Імпотенцію Шахтаря Пушич пояснив візитом до великого стоматолога Аталанти

Тренер Шахтаря Маріно Пушич прокоментував поразку від Аталанти у матчі другого туру Ліги чемпіонів

Пушич
Вказівки Пушича не допомогли Шахтарю уникнути поразки Фото: Gettyimages.com

Головний тренер Шахтаря Маріно Пушич розповів про причини невдачі у матчі проти знекровленої Аталанти. Поєдинок пройшов у середу, 2 жовтня і закінчився поразкою "гірників" з рахунком 0:3. Пушич вважає Аталанту дуже сильною командою, хоча в новому сезоні вона результатами не вражає.

Марлон Гомес про матч з Аталантою

Пушич ігнорує статистику

Всі вже давно звикли сприймати Шахтар як атакувальну команду. Але в матчі з Аталантою щось пішло не так. В першому таймі Шахтар жодного разу не пробив по воротам Аталанти. Після перерви ситуація дещо покращилась. Аталанта грала по рахунку і менше атакувала. Втім за весь матч гравці Шахтаря так ні разу і не влучили в площину воріт суперника. А от Маріно Пушича статистичні дані не дуже то і турбують.

"Статистика не дає цілої картини. Звичайно, якщо дивитися тільки на цю частину, це може бути так, але насправді це мені ні про що не говорить. Також слід враховувати, скільки ти робиш на полі і скільки разів створюєш перспективні ситуації, щоб щось зробити. І я думаю, що не буду озиратися на гру проти Болоньї, тому що ми тоді виступили досить непогано, зіграли внічию з також дуже сильним суперником. Але сьогодні був дуже складний поєдинок.

Ми протистояли команді, яка для мене є однією з найкращих у Європі за особливостями гри. Це фізично дуже сильна та досвідчена команда. Проте я вважаю, що в перші 20 хвилин ми мали кілька багатообіцяючих ситуацій, щоб зробити більше, ніж змогли. Мені це нічого не говорить. Ми намагалися забити. Потрібно забивати, якщо хочеш виграти. Але ми не змогли. У другому таймі мали набагато більше кращих та перспективніших ситуацій, ніж у першому таймі, тож статистика не розповідає історію гри. Я думаю, ми могли б зробити більше в тих ситуаціях, але не зробили", - сказав тренер Шахтаря.

Імпотенцію Шахтаря Пушич пояснив візитом до великого стоматолога Аталанти 1

Статистика матчу Фото: livescore

Візит до стоматолога був болючим

Пушичу нагадали, що тренер Манчестер Сіті Пеп Гвардіола порівнював матчі проти Аталанти з візитом до стоматолога. Команда не дає супернику багато простору, щоб щось робити. Пушич погодився з твердженням колеги.

"Так, він абсолютно правий, адже я сказав своїй команді те ж саме. І це справді так. Треба знати, що дуже складно протистояти команді з такими приголомшливими футболістами, їхньою специфічною манерою гри один в один, сильними фізичними якостями. Ми дійсно пробували все: короткі атаки з деякими комбінаціями, довгі атаки, створили кілька ситуацій. Я не можу ні в чому звинувачувати свою команду. Ми дійсно спробували все, але, як я вже сказав, є різниця в деяких фізичних показниках, коли не можеш постійно відповідати. Так, це був наче візит до стоматолога", - зазначив Пушич.

Пушич не жалів компліментів супернику

Тренер Шахтаря пригадав успіхи Аталанти у минулого сезону. Аталанта фінішувала у везній частині турнірної таблиці Серії А та виграла Лігу Європи. Але зараз це інша команда. В шести турах нового чемпіонату Аталанта здобула лише дві перемоги. З сімома очками команда йде на 12-му місці. До того ж в Аталанти сім травмованих футболістів. Якщо Шахтар показав такий результат проти такої Аталанти, то навіть страшно уявити, що буде у матчі наступного туру Ліги чемпіонів, в якому "гірники" зіграють з лондонським Арсеналом.

"Проти них дуже важко грати. Не тільки ми відчули це цього вечора. Можна згадати досвід Баєра у фіналі Ліги Європи, навіть Реал мав з ними труднощі в Суперкубку. Тому ми повинні бути реалістами як команда, і ми такими є. Цього вечора ми спробували все, ми також намагалися грати. У другому таймі ми непогано працювали з м’ячем, досить добре почали перші 20 хвилин першого тайму. Це було трохи забагато для нас, слід бути відвертими. Цей суперник був надто великим і майстерним для нас", - підсумував наставник Шахтаря.

10 простих правил, які треба знати про нову Лігу чемпіонів

UEFA радикально змінив формат турніру
Image
Україну в новій реальності представляє Шахтар

Раніше Інформатор повідомляв, що збірна України з футзалу зіграла матч 1/2 фіналу. Українці в напруженій боротьбі з рахунком 2:3 поступились збірній Бразилії. Збірна України проведе матч за третє місце. Суперником стане невдаха матчу Аргентина – Франція.

Також ми розповідали, що букмекери назвали фаворита протистояння Хоффенхайм - Динамо. Поєдинок другого туру Ліги Європи відбудеться в Німеччині у четвер, 3 жовтня. Інформатор проведе онлайн-трансляцію.