Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Розбираємо розповсюжені міфи про високу температуру з відомим лікарем
Коли у людей підвищується температура, велика кількість людей починає лікування або самолікування, спираючись на свій досвід або на досвід своїх близьких. Багато з таких дій вважаються помилковими та можуть понести негативні наслідки для здоров’я.
Лікар та телеведучий Євген Комаровський у своєму відео розібрав розповсюджені помилки, які стосуються цієї теми.
Потрібно. Комаровський зауважує при цьому, що саме поняття “збити температуру” дехто трактує невірно. За думкою деяких людей, щоб “збити” температуру, достатньо дати хворому “чарівну” пігулку і температура знизиться. Але лікар наполягає, що це комплекс дій - фармакологічних та нефармакологічних. І які саме ліки давати хворому, може визначити тільки врач. А от нефармакологічні методи тут стандартні - провітрювання помешкання, багато рідини тощо.
Комаровський каже, що дуже поширеною помилкою при лікуванні високої температури є додаткові препарати, які люди намагаються використовувати разом із жарознижувальними.
“Це сумні традиції радянської системи охорони здоров’я”, - наголошує лікар.
Він підкреслив, що но-шпа взагалі не працює при підвищеній температурі тіла. А от димедрол працює, але він блокує тепловіддачу та викликає снодійний ефект, після чого хворий лягає спати, а прокидається вже зі зневодненням та судорогами.
Євген Комаровський закликає не давати людині з підвищеною температурою додаткові калорії темпла у вигляді чаю або гарячої води.
“Рідина має бути температури тіла, тоді вона максимально швидко всмоктується, але якщо ситуація не критична, то потрібно пити прохолодну воду”, - пояснює лікар.
Комаровський наголошує, що розповсюдженою помилкою (теж з минулого) є розтирання спиртом та оцтом.
“Розтирати дітей спиртом - це злочин. Людина, яка це порадила, не має до медицини ніякого відношення. Якщо вам таке порадив лікар, то негайно шукайте собі іншого лікаря”, - підкреслює Євген Комаровський.
Щоб знизити температуру повітря в помешканні, ідеально підійде кондиціонер або вентилятор. Якщо цих приладів вдома немає, то потрібно спробувати створити вдома щось на кшталт сквозняку - важливо, щоб у помешканні був рух повітря. В любому випадку, чим вища температура повітря, тим більший дефіцит рідини в організмі людини, тому важливо пити якомога більше води.
В помешканні має бути прохолодно, а людину з підвищеною температурою краще одягнути в піжами та шкарпетки.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.