«Селтік» - «Шахтар»: текстова трансляція матчу Ліги чемпіонів

Поєдинок проходить у Глазго

У вівторок, 25 жовтня, «Шахтар» у матчі п’ятого туру групового етапу Ліги чемпіонів зустрічається з «Селтіком». «Гірники» зберігають шанси на вихід у плей-оф турніру. У разі перемоги або нічиєї у матчі з «Селтіком», «Шахтар» гарантуватиме собі продовження еврокубкового сезону.

Стартовий свисток пролунав о 22-00. Інформатор веде текстову трансляцію поєдинку.

Селтік — Шахтар 1:1 (Якумакіс, 34 - Мудрик, 58).

90+4’. Звучить фінальний свисток.

90+1’. Арбітр компенсував 3 хвилини.

90’. Судакова і Мудрика замінили Петряк та Кривцов.

90’. Зубков вдарив по ногах суперника та отримав попередження.

88’. О'Райлі зовсім трохи не влучив у площину воріт.

84’. Замість Хатате вийшов Тернбулл.

82’. Удар Сікана заблокував захисник.

79’. «Селтік» притис «Шахтар» до воріт.

75’. Трубін відбив на кутовий удар О'Райлі.

72’. «Шахтар» втратив чудовий момент. Мудрик і Сікан вдвох вийшли на одного захисника. Мудрик віддав на партнера, а Сікан не влучів у порожні ворота.

69’. Михайліченко перервав з лівого флангу.

66’. Заміни у «Селтіка». Пішли – Хакшабанович, Фурухасі, Абада. Вийшли -  Маеда, Муй, Форрест.

63’. Трубін врятував команду після удару Фурухасі.

58’. ГОЛ!. Мудрик отримав пас від Сікана, просунувся вперед, змістився у центр і пробив у лівий верхній кут.

57’. Сікан замінив Траоре.

56’. Степаненко збив Фурухасі і також отримав попередження.

54’. Мудрик розігнав атаку, Траоре віддав передачу, а Зубков пробив у сітку із зовнішньої сторони.

50’. Бондар отримав жовту картку.

48’. «Шахтар» тримає м’яч у центрі поля.

46’. Розпочався другий тайм.

45 +1’. Арбітр дає свисток на перерву. Обійшлося без компенсованого часу.

42’. Мудрик прорвався крізь двох захисників та пробив. Харт пішов на зближення і відбив удар.

39’. Трубін перевів на кутовий потужній удар Якумакіса.

34’. ГОЛ. Після прострілу з лівого флангу м’яч від Матвієнка відскочив до Якумакіса. Гравець «Селтіка» миттєво зорієнтувався і пробив Трубіна.

30’. Матвієнко збив Якумакіса біля правого краю штрафного майданчика і заробив попередження.

25’. О'Райлі пробив поруч з верхньою лівою дев’яткою.

23’. «Селтік» контролює м’яч на половині поля «Шахтаря».

17’. О'Райлі пробив повз ворота Трубіна.

16’. Мудрик увірвався до штрафного майданчика, але заробив лише кутовий.

12’. «Шахтар» перехопив ініціативу і перейшов на половину поля суперника.

8’. Якумакіс («Селтік») пробив вище воріт.

3’. «Селтік» володіє м’ячем і намагається влаштувати стартовий штурм.

1’. Арбітр дав старт поєдинку. М’яч з центру поля розіграв «Шахтар».

Склади команд

Селтік: Харт, Тейлор, Йенц, Картер-Вікенц, Юранович, Хатате, О'Райлі, Якумакіс, Хакшабанович, Абада, Фурухасі.

Запасні: Бейн, Зігріст, Муй, Тернбулл, Маккарті, Бернабеї, Абільгор, Маеда, Форрест, Ролстон.

Шахтар: Трубін, Михайліченко, Матвієнко, Бондар, Лукас Тейлор, Степаненко, Судаков, Бондаренко, Мудрик, Траоре, Зубков.

Запасні: Шевченко, Пятов, Кривцов, Тотовицький, Сікан, Криськів, Джурасек, Кулаков, Топалов, Конопля, Козік, Петряк.