Ліга конференцій: «Зоря» та «Університатя Крайова» зіграли другий матч

Зустріч проходила у румунському місті Крайова.

«Зоря» єврокубковий сезон 2022/23 проводить у Лізі конференцій. Після перемоги в першому поєдинку український клуб відправився на матч-відповідь у Румунію.

За розвитком подій у поєдинку уважно стежив Інформатор.

У четвер, 11 серпня, «Зоря» провела матч у відповідь третього раунду кваліфікації Ліги конференцій проти румунського клубу «Університатя Крайова».  На поле команди вийшли у наступних складах:

Університатя Крайова:  Лазар, Скречу, Папп, Сілва, Банку, Крецу, Матей, Ханка, Баярам, Іван, Колич.

Запасні: Русу, Попеску, Ветежелу, Кимпану, Ністор, Рівалдіньйо, Вледою, Маркович, Кепецине, Рогулич, Мартич, Віне.

Зоря: Мацапура, Данченко, Батагов, Імереков, Батагов, Вантух, Чурко, Назарина, Булеца, Крістіан, Нагнойний, Кабаєв.

Запасні: Сапутін, Жилкін, Бражко, Мишньов, Хлань, Алібеков, Безбородько, Сміян, Снурніцин, Алефіренко.

Господарі могли забити вже у першій своїй атаці, але Іван пробив поруч з правою стійкою воріт «Зорі». «Університатя» продовжувала нарощувати тиск і обороні «Зорі» довелось пережити кілька неприємних секунд. А вже на 5-й хвилині українці пропустили. Після подачі кутового з лівого флангу Сілва головою переправив м’яч у дальній кут. Після голу румуни дещо збавили темп. Гра змістилася у центр поля, а атаки команд мали здебільш позиційний характер. На 20-й хвилині Мацапура перервав простріл до воротарського майданчика, Банку намагався добити, однак у площину воріт не влучив. Тим часом «Зоря» все частіше гостювала на половині поля господарів. На 28-й хвилині українська команда зазнала втрати. Вантух у ігровому зіткненні зазнав пошкодження і поступився місцем у складі Сміяну. «Університатя Крайова» мала невеличку ігрову перевагу, а от «Зоря» все ніяк не могла знайти стежку до воріт румунської команди.

На 53-й хвилині господарі збільшили свою перевагу. Перериваючи передачу з лівого флангу Назарина «запалив свічку» над штрафним майданчиком «Зорі». Баярам під лаштувався під м’яч та ударом в дотик розстріляв ворота. Через три хвилини справи «Зорі» стали зовсім поганими. Банку прийняв передачу від  Колича та рикошетом від правої стійки спрямував м’яч у сітку. «Зоря» майже нічого не створювала у воріт суперника. Тож сподіватися на позитивний підсумок протистояння було марно. Окрім того, «Університатя Крайова» могла зробити рахунок ще більш непристойним, але пожаліла «Зорю».

• Університатя Крайова (Румунія) — Зоря (Україна) 3:0 (Сілва, 5, Баярам, 53, Банку, 56), перший матч 0:1.

Матчі четвертого кваліфікаційного раунду Ліги Європи та Ліги конференцій пройдуть 18 та 25 серпня. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про хід матчу за Суперкубок УЄФА між «Реалом» та «Айнтрахтом», в також про перебіг матчу третього раунду кваліфікації Ліги чемпіонів «Штурм» - «Динамо».