Головна
Спорт
Футбол
22:22, 4 Серпня
Информатор UA

Интро

розпочала виступи у розіграші Ліги конференцій 2022/23. Свої домашні матчі у цьому турнірі проводить у Польщі. За розвитком подій у поєдинку уважно стежив Інформатор. У четвер, 4 серпня, ще один український клуб розпочав боротьбу на європейській арені. В третьому кваліфікаційному раунді Ліги конференцій зіграла перший матч у протистоянні з румунським клубом Університатя Крайова. На поле стадіону у Любліні команди вийшли у наступних складах: Зоря: Мацапура, Данченко, Імереков, Батагов, Вантух, Чурко, Назарина, Булеца, Крістіан, Нагнойний, Кабаєв. Запасні: Сапутін, Жилкін, Бражко, Луньов, Мішньов, Хлань, Михайленко, Безбородько, Сміян, Снурніцин, Алефіренко. Університатя Крайова: Лазар, Кепецине, Папп, Раул Сілва, Банку, А. Крецу, Матей, Ханка, Рогулич, Іван, Колич. Запасні: Русу, Попеску, Ветежелу, Скречу, Кимпану, Баярам, Рівалдіньо, Вледою, Маркович, Мартич, Сала, Данчу. На перших хвилинах команди вивчали одна одну та значною активністю не відзначалися. намагалася взяти контроль над мячем і за рахунок дрібних передач дістатися до воріт суперника. Гості відтягнулися на свою половину поля та намагалися не дозволити гравцям наблизитися до володінь Лазара. При втратах мяча вдало застосовувала пресинг, та знову йшла вперед. А ось перетворити свою перевагу на гострі моменти номінальним господарям не вдавалося. На 21-й хвилині Назарина наважився на дальній удар і спрямував мяч поряд з лівою стійкою. На 35-й хвилині небезпечно бив Кабаєв. Голкіпер не зреагував на удар та залишився стояти, а мячу не вистачило зовсім трохи, щоб потрапити у вільний лівий кут. На 51-й хвилині Іван в боротьбі з Імерековим впав у штрафному майданчику та вимагав пенальті, але арбітр матчу порушення правил у діях українського футболіста не побачив. Вже через хвилину небезпечно було у воріт гостей. Нагнойний бив під поперечину, однак Лазар свою команду врятував. А на 56-й хвилині вийшла вперед. Нагнойний з лінії воротарського майданчика головою замкнув навіс з кутового. створила ще кілька моментів, однак значної загрози воротам вони не склали. На 84-й хвилині нагадали про себе гравці атакуючої групи команди гостей. Мацапура ледь не вперше за матч по-справжньому вступив у гру, відбивши удар Івана. Зоря (Україна) Університатя Крайова (Румунія) 1:0 (Нагнойний, 56). Матч у відповідь відбудеться в Румунії 11 серпня. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинку і розповість вам про результат протистояння. Раніше Інформатор повідомляв про результати матчів третього раунду кваліфікації Ліги чемпіонів, зокрема про хід поєдинку - . Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. Фото: zarya-lugansk.com.

Ліга конференцій: «Зоря» та «Университатя Крайова» провели перший поєдинок

Читать на русском
Ліга конференцій: «Зоря» та «Университатя Крайова» провели перший поєдинок

Зустріч проходила у польському місті Люблін.

«Зоря» розпочала виступи у розіграші Ліги конференцій 2022/23. Свої домашні матчі у цьому турнірі «Зоря» проводить у Польщі.

За розвитком подій у поєдинку уважно стежив Інформатор.

У четвер, 4 серпня, ще один український клуб розпочав боротьбу на європейській арені. В третьому кваліфікаційному раунді Ліги конференцій «Зоря» зіграла перший матч у протистоянні з румунським клубом «Університатя Крайова». На поле стадіону у Любліні команди вийшли у наступних складах:

Зоря:  Мацапура, Данченко, Імереков, Батагов, Вантух, Чурко, Назарина, Булеца, Крістіан, Нагнойний, Кабаєв.

Запасні: Сапутін, Жилкін, Бражко, Луньов, Мішньов, Хлань, Михайленко, Безбородько, Сміян, Снурніцин, Алефіренко.

Університатя Крайова: Лазар, Кепецине, Папп, Раул Сілва, Банку, А. Крецу, Матей, Ханка, Рогулич, Іван, Колич.

Запасні: Русу, Попеску, Ветежелу, Скречу, Кимпану, Баярам, Рівалдіньо, Вледою, Маркович, Мартич, Сала, Данчу.

На перших хвилинах команди вивчали одна одну та значною активністю не відзначалися. «Зоря» намагалася взяти контроль над м’ячем і за рахунок дрібних передач дістатися до воріт суперника. Гості відтягнулися на свою половину поля та намагалися не дозволити гравцям «Зорі» наблизитися до володінь Лазара. При втратах м’яча «Зоря» вдало застосовувала пресинг, та знову йшла вперед. А ось перетворити свою перевагу на гострі моменти номінальним господарям не вдавалося. На 21-й хвилині Назарина наважився на дальній удар і спрямував м’яч поряд з лівою стійкою. На 35-й хвилині небезпечно бив Кабаєв. Голкіпер «Університаті» не зреагував на удар та залишився стояти, а м’ячу не вистачило зовсім трохи, щоб потрапити у вільний лівий кут.

На 51-й хвилині Іван в боротьбі з Імерековим впав у штрафному майданчику «Зорі» та вимагав пенальті, але арбітр матчу порушення правил у діях українського футболіста не побачив. Вже через хвилину небезпечно було у воріт гостей. Нагнойний бив під поперечину, однак Лазар свою команду врятував. А на 56-й хвилині «Зоря» вийшла вперед. Нагнойний з лінії воротарського майданчика головою замкнув навіс з кутового. «Зоря» створила ще кілька моментів, однак значної загрози воротам «Університаті» вони не склали. На 84-й хвилині нагадали про себе гравці атакуючої групи команди гостей. Мацапура ледь не вперше за матч по-справжньому вступив у гру, відбивши удар Івана.     

  • Зоря (Україна) — Університатя Крайова (Румунія) 1:0 (Нагнойний, 56).

 

Матч у відповідь відбудеться в Румунії 11 серпня. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинку і розповість вам про результат протистояння.

Раніше Інформатор повідомляв про результати матчів третього раунду кваліфікації Ліги чемпіонів, зокрема про хід поєдинку «Динамо» - «Штурм».

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Фото: zarya-lugansk.com.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.