«Реал» та «Айнтрахт» провели поєдинок за Суперкубок УЄФА

Матч відбувся у Гельсінкі.

Матч за Суперкубок УЄФА підбив підсумки єврокубкового сезону 2021/22. У поєдинку за трофей зійшлися мадридський «Реал» та франкфуртський «Айнтрахт».

За розвитком подій у поєдинку уважно стежив Інформатор.

У середу, 10 серпня,  переможець Ліги чемпіонів мадридський «Реал» та найкраща команда Ліги Європи «Айнтрахт» із Франкфурта розіграли останній трофей європейського клубного сезону 2021/22 – Суперкубок УЄФА. На поле стадіону «Олімпіястадіон» у столиці Фінляндії команди вийшли у наступних складах:

Реал:  Куртуа, Карвахаль, Мілітао, Алаба, Менді, Модрич, Каземіро, Кроос, Вальверде, Бензема, Вінісіус.

Запасні: Лунін, Вальєхо, Начо, Азар, Асенсіо, Л. Васкес, Чуамені, Себальос, Родріго, Рюдігер, Маріано, Камавінга.

Айнтрахт: Трапп, Туре, Тута, Н’Діка, Кнауфф, Соу, Роде, Ленц, Камада, Борре, Ліндстрьом.

Запасні: Граль, Рамай, Смолич, Якич, Коло, Аліду, Хасебе, Аларіо, Чендлер, Гауге, Гьотце.

«Реал» зі стартових хвилин заволодів м’ячем, а «Айнтрахт» надав перевагу грі від оборони. Мадридці намагалися за рахунок коротких передач розтягнути оборонні порядки суперника, але «Айнтрахт» надійно грав у захисті та не дозволяв гравцям «Реала» наблизитись до володінь Траппа. На 13-й хвилині «Айнтрахт» провів контратаку, яка не завершилася голом лише завдяки реакції Куртуа. Через чотири хвилини забивати мав вже «Реал». Вінісіус прорвався до воріт «Айнтрахта» і пробив повз голкіпера у правий кут, але Тута вибив м’яч майже з лінії воріт. «Айнтрахт» почав діяти сміливіше та вже не так багато часу проводив на своїй половині поля. Однак про захист воріт команда не забувала і діяла досить обережно, не відправляючи в атаку великі сили. Тим не менш, на 37-й хвилині «Реал» повів у рахунку. Після подачі з кутового Каземіро відволік на себе увагу захисників і голкіпера та скинув на партнера, а вільний Алаба безперешкодно переправив м’яч у ворота «Айнтрахта». На 41-й хвилині Бензема отримав передачу на лінії штрафного майданчика і відразу пробив у лівий нижній кут, але зовсім трохи не влучив.

На 55-й хвилині «Реал» міг збільшити свою перевагу. Вінісіус бив по воротах з кількох метрів, однак Трапп встиг зреагувати і ногами м’яч відбив. Через шість хвилин Каземіро дальнім пострілом струсонув поперечину воріт «Айнтрахта». Поступово «Реал» віддав ініціативу, однак при цьому цілком  контролював ситуацію на полі, і на 65-й хвилині забив другий м’яч. Вінісіус з лівого флангу віддав передачу на лінію штрафного майданчика, а Бензема, не зволікаючи ні секунди, невідпорно пробив. Мадридці грали по рахунку і більшість часу проводили на своїй половині поля. «Айтрахт» намагався забити хоча б один м’яч, але всі атаки німецького клубу розбивалися об міцний захист «Реала».

• Реал (Мадрид, Іспанія) — Айнтрахт (Франкфурт, Німеччина) 2:0 (Алаба, 37, Бензема, 65).

Раніше Інформатор розповідав про перемогу «Динамо» над «Штурмом» у третьому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів.