Київське «Динамо» здолало «Штурм» та пробилось у раунд плей-офф Ліги чемпіонів

Зустріч команд відбулась у австрійському місті Грац.

«Динамо» подолало ще одну перепону на шляху до групового етапу Ліги чемпіонів. Черговою жертвою українського клубу став австрійський «Штурм»

За розвитком подій у поєдинку уважно стежив Інформатор.

У вівторок, 9 серпня,  київське «Динамо» провело другий поєдинок у третьому відбірковому раунді Ліги чемпіонів сезону 2022/23. Після перемоги у домашньому матчі, кияни відправились до Австрії на зустріч зі «Штурмом». На поле стадіону «Грац-Лібенау» команди вийшли у наступних складах:

Штурм:  Зібенхандль, Данте, Вютрих, Аффенгрубер, Газібегович, Станкович, Прасс, Хірлендер, Хорват, Хейлунн, Саркарія.

Запасні: Шютценауер, Джуліані, Компош, Шендль, Демаку, Ороц, Кронбергер, Ланг, Шнегг, Фусейні, Любич, Вельс.

Динамо: Бущан, Дубінчак, Сирота, Забарний, Кендзьора, Сидорчук, Шепелєв, Шапаренко, Буяльський, Циганков, Бєсєдін.

Запасні: Нещерет, Бойко, Вівчаренко, Боль, Бурда, Ванат, Яцик, Андрієвський, Гармаш, Караваєв, Кравченко, Тимчик.

«Динамо» створило перший небезпечний момент на 5-й хвилині. Циганков пройшов по правому флангу і віддав у центр, а Шапаренко пробив над поперечиною. Взагалі, команди стартові хвилини зустрічі провели досить активно. Суперники почергово проводили атаки, однак більшість із них переривалася обороною ще на підступах до воріт. На 16-й хвилині гравці «Динамо» ледь не створили неприємності самі собі. Сирота віддав передачу назад, а Бущан ледве встиг наздогнати м’яч перед лінією. Через 4 хвилини голкіпер «Динамо» перевів на кутовий удар Хірлендера, спрямований під поперечину. На 27-й хвилині ще одна помилка гравців «Динамо» привела до голу. Бєсєдін у центрі поля віддав неточну передачу, «Штурм» швидко розігнав контратаку, яку точним ударом завершив Хейлунн. Шанс відзначитися втратив Буяльський, не зумівши замкнути головою навіс Циганкова з правого флангу. «Штурм» також міг забити. На 40-й хвилині Бущан відбив удар Хірлендера, а через 4 хвилини Прасс пробив вище воріт.

У перерві тренери коректив у склади команд не вносили. На поле вийшли ті самі футболісти, що і розпочинали зустріч. Картина гри також не змінилась. Команди обмінювалися атаками, але загрожували воротам одна одної загрожували досить рідко. Удари були, але або м’ячі йшли мимо, або потрапляли до рук голкіперів. З виходом на заміну Караваєва більшість атак «Динамо» проходило правим флангом. Однак з наближенням завершення основного часу моментів ставало все менше і менше. А на другій компенсованій хвилині «Динамо» мало вирішувати долю протистояння на свою користь. Гармаш виграв верхову боротьбу однак г пробив у поперечину.

За сумою двох матчів рахунок був нічийним. Отже командам належало зіграти два додаткові тайми по 15 хвилин кожен. На 97-й хвилині «Динамо» зрівняло рахунок. Циганков над головами захисників «Штурму» закинув м’яч до штрафного, Вівчаренко прийняв передачу, а другим дотиком невідпорно пробив. На 105-й хвилині «Штурм» залишився у меншості. Саркарія порушив правила проти Вівчаренка та отримав від арбітра другу жовту картку. Залишившись вдесятьох, австрійці все одно намагалися знайти шлях до воріт «Динамо». Кияни дозволяли супернику тримати м’яч, а на 112-й хвилині провели разючу атаку, яку влучним ударом у лівий нижній кут завершив Циганков. «Динамо» здобуло перемогу, пробилось у раунд плей-офф Ліги чемпіонів, де у протистоянні за вихід до групового етапу зіграє з португальською «Бенфікою».

• Штурм (Австрія) — Динамо (Україна) 1:2 (у додатковий час) (Хейлунн, 27 – Вівчаренко, 97, Циганков, 112).

Матчі четвертого кваліфікаційного раунду (раунду плей-офф) Ліги чемпіонів відбудуться 16/17 та 23/24 серпня. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про перебіг товариського поєдинку «Рома» - «Шахтар».