Ліга чемпіонів. Тренер Бенфіки знайшов особливі слова для Трубіна після поразки

Український голкіпер пропустив два м’ячі

Трубін
Роджер Шмідт підтримав українського голкіпера

На футбольних полях Європи пройшли матчі першого туру Ліги чемпіонів. Бенфіка вдома програла Зальцбургу. Ворота португальського клубу захищав Анатолій Трубін.

Вже на другій хвилині арбітр призначив пенальті у ворота Бенфіки. Трубін, граючи на виході, замість м’яча кулаками влучив у голову Страхині Павловича. Проте Карім Конате з одинадцятиметрової позначки пробив вище воріт.

На 13-й хвилині Зальцбург отримав право на ще один пенальті. Антоніо Сілва зіграв рукою та отримав червону картку. Пенальті чітко реалізував Шимич, розвівши Трубіна та м’яч по різним кутам.

Вдруге Бенфіка пропустила на початку другого тайму. Помилка при передачі призвела до контратаки Зальцбурга і голу Глуха.

Після матчу тренер Бенфіки Роджер Шмідт прокоментував поразку своєї команди. Наставник підтримав молодого голкіпера, повідомляє Abola.

"Трубін помилився у випадку з першим пенальті. І далі була непроста гра, але він був спокійним і мав хороший психологічний стан. Йому було нелегко, але він буде рости з кожною грою і знатиме, як це грати за Бенфіку. Вболівальники Бенфіки завжди очікують багато, і він буде рости і стане сильнішим після цієї гри.

У ворота Зальцбурга також мав бути пенальті, але арбітр був не на нашому боці. Ми до кінця матчу грали так, ніби нас було 11 проти 11. Ми мали чудові моменти. Ми засмучені результатом, але мої гравці до кінця вірили. Я дуже пишаюся тим, що вони зробили. Це була чудова реакція команди.

Гравці виклалися на поле. Після 0:2 у нас були чудові моменти. Якби ми забили, то могли б повернутись у гру. Ми маємо розуміти, що це просто був не наш день ", - сказав фахівець.

Стан справ у групі D

В іншому матчі Реал Сосьєдад та Інтер зіграли внічию 1:1. Іспанська команда вийшла вперед на 4-й хвилині і створила ще чимало моментів, але перемогу не втримала. На 87-й хвилині Лаутаро Мартінес зрівняв рахунок.

Тож після першого туру лідерство у групі захопив Зальцбург. Бенфіка поки на четвертому місці. У другому турі португальська команда на виїзді зіграє з Інтером. Матч відбудеться 3 жовтня.