Ліга чемпіонів. Гольова феєрія Баварії та МЮ, фіаско Трубіна, Арсенал розніс ПСВ і решта матчів 1-го туру

Один з шести турів ЛЧ вже закінчився та приніс дуже цікаві результати

Арсенал 4 рази відзначився у воротах ПСВ
Кейн відзначився голом за Баварію

У вівторок та середу, 19-20 вересня, відбулися матчі першого туру Ліги чемпіонів. Єдиний представник України, Шахтар, програв Порту.

Інформатор зібрав результати всіх ігор першого туру в ЛЧ.

Група A

Головні фаворити групи, Баварія та Манчестер Юнайтед, влаштували справжню гольову феєрію. Втім, рахунок не має обманювати - німці тримали гру під контролем від першої до останньої хвилини.

В іншому матчі групи Галатасарай лише в кінці гри змогли врятувати бодай нічию проти Копенгагена. Головним героєм для турок став Тете - на його рахунку гол та гольовий пас.

• Галатасарай (Туреччина) - Копенгаген (Данія) - 2:2 (0:1, 2:1)
    Голи: Бое, 86; Тете, 88 - Елюнуссі, 35; Гонсалвес, 58..
  • Баварія (Німеччина) - Манчестер Юнайтед (Англія) - 4:3 (2:0, 2:3)
    Голи: Сане, 28; Гнабрі, 32; Кейн, 54 (пенальті); Тель, 90+2 - Гойлунд, 49; Каземіро, 88, 90+5.
Турнірне становище у групі A

Група B

Арсенал відсвяткував своє повернення у Лігу чемпіонів, розібравши ПСВ з рахунком 4:0. Олександр Зінченко також вийшов на поле проти колишнього клубу. В паралельному матчі Севілья, яка відкрила рахунок на початку матчу, втратила перемогу над Лансом.

• Севілья (Іспанія) - Ланс (Франція) - 1:1 (1:1, 0:0)
    Голи: Окампос, 9 - Фюлжені, 24.
  • Арсенал (Англія) - ПСВ (Нідерланди) - 4:0 (3:0, 1:0)
    Голи: Сака, 8; Троссар, 20; Жезус, 38; Едегор, 70.
Ситуація в групі B після 1-го туру

Група C

Уніон дебютував на рівні Ліги чемпіонів в матчі проти багаторазового переможця турніру. Але навіть в матчі проти такого суперника німці демонстрували свій фірмовий оборонний стиль. І він навіть міг би принести результат, але вже в компенсований час Беллінгем приніс Реалу перемогу.

Наполі також переміг в компенсований час - але загалом італійці більш впевнено вели справу до перемоги аж до 84-ї хвилини, коли Брага зрівняла рахунок. Втім, автогол Ніакате дозволив Наполі святкувати перемогу.

• Реал (Іспанія) - Уніон (Німеччина) - 1:0 (0:0, 1:0)
    Гол: Беллінгем, 90+4.
  • Брага (Португалія) - Наполі (Італія) - 1:2 (0:1, 1:1)
    Голи: Брума, 84 - Ді Лоренцо, 45; Ніакате, 88 (автогол).
Група C після першого туру

Група D

Анатолій Трубін невдало дебютував в Лізі чемпіонів за Бенфіку. Причому наш воротар встиг привезти два пенальті в перші 15 хвилин матчу, отримав жовту і невпенено діяв на виходах. Зальцбург, втім, реалізував лише один пенальті з двох.  Австрійці нанесли всього 4 удари в ствір воріт Бенфіки, два з яких стали влучними...

Минулорічний фіналіст розпочав новий розіграш з нічиєї. Причому врятувався Інтер за три хвилини до кінця матчу - рятівний гол на рахунку Лаутаро Мартінеса.

• Бенфіка (Португалія) - Зальцбург (Австрія) - 0:2 (0:1, 0:1)
    Голи: Шимич, 15 (пенальті); Глух, 51.
  • Реал Сосьєдад (Іспанія) - Інтер (Італія) - 1:1 (1:0, 0:1)
    Голи: Мендес, 6 - Лаутаро, 87.
Група D після першого туру

Група E

Головною подією матчу Лаціо - Атлетіко став гол воротаря Проведеля. Детальніше про це читайте у нас на сайті.

А в паралельному матчі Феєнорд без особливих проблем розібрався з Селтіком зусиллями Стенгса та Яханбакша.

• Феєнорд (Нідерланди) - Селтік (Шотландія) - 2:0 (1:0, 1:0)
    Голи: Стенгс, 45+2; Яханбакш, 76.
  • Лаціо (Італія) - Атлетіко (Іспанія) - 1:1 (0:1, 1:0)
    Голи: Проведель, 90+5 - Барріос, 29.
Розклади в групі E

Група F

В "групі смерті" після першого туру одноосібно лідирує ПСЖ. Парижани без проблем розібралися з Боруссією. А в паралельному матчі Мілан та Ньюкасл не змогли виявити сильнішого. Детальніше про цю гру читайте в розборі на Інфоматорі.

• Мілан (Італія) - Ньюкасл (Англія) - 0:0
  • ПСЖ (Франція) - Боруссія Д (Німеччина) - 2:0 (0:0, 2:0)
    Голи: Мбаппе, 49 (пенальті); Хакімі, 58.
Турнірне становище команд в групі F

Група G

В цій групі обійшлося без сюрпризів - фаворити синхронно перемогли за рахунком 3:1. Але Манчестер Сіті все ж подарував своїм фанатам кілька неприємних хвилин, пропустивши першими.

• Янг Бойз (Швейцарія) - Лейпциг (Німеччина) - 1:3 (1:1, 0:2)
    Голи: Еліа, 33 - Сімакан, 3; Шлагер, 73; Шешко, 90+2.
  • Манчестер Сіті (Англія) - Црвена Звезда (Сербія) - 3:1 (0:1, 3:0)
    Голи: Альварес, 47, 60; Родрі, 73 - Букарі, 45.
Група G після 1-го туру

Група H

Інформатор провів детальний онлайн-репортаж матчу Шахтаря та Порту, тож тут просто констатуємо жахливі провали оборони "гірників". Барселона ж в грі проти Антверпена вирішила всі свої питання вже в перші 20 хвилин, забивши тричі. Але все одно довела справу до розгрому.

• Барселона (Іспанія) - Антверпен (Бельгія) - 5:0 (3:0, 2:0)
    Голи: Фелікс, 11, 66; Левандовський, 19; Баталь, 22 (автогол); Гаві, 54.
  • Шахтар (Україна) - Порту (Португалія) - 1:3 (1:3, 0:0)
    Голи: Келсі, 13 - Галено, 8, 15; Тареми, 29.