Ліга чемпіонів: «Баварія» розгромила «Атлетіко», а «Ліверпуль» переміг «Аякс»

Чорний день для мадридських клубів в Лізі чемпіонів. «Реал» програв «Шахтарю», а «Атлетіко» пропустив чотири м'ячі від «Баварії».

Про події в матчах і результати зустрічей повідомляє Інформатор .

У середу, 21 жовтня, відбулися матчі групового раунду розіграшу Ліги чемпіонів сезону 2020/21 в групах А, В, С і D. У матчах, що розпочалися о 19:55 «Шахтар» сенсаційно виграв у мадридського «Реалу»,а «Зальцбург» і «Локомотив» розійшлися миром.

У матчі «Аякс» - «Ліверпуль» Промес із забійної позиції пробив у воротаря «Ліверпуля», а через дві хвилини м'яч опинився вже в воротах «Аякса». Мане невдало пробив по воротах, але м'яч потрапив у Тальяфіко, і від його ноги вкотився у сітку. На 44-й хвилині знову свій шанс не використали футболісти «Аяксу». Тадич вийшов до воріт і перекинув голкіпера, але Фабіньо встиг вибити м'яч з лінії воріт.

На початку другого тайму атака «Аякса» завершилася ударом Клаассена в штангу. На 58-й хвилині вже Адріан врятував ворота «Ліверпулю», відбивши удар Промеса. «Аякс» більше володів м'ячем, намагався нагнітати напругу біля воріт суперника, але час від часу пропускав контратаки «Ліверпуля». На останній хвилині матчу Еккеленкамп пробив над поперечиною воріт англійської команди, впустивши останню нагоду зрівняти рахунок.

У поєдинку мюнхенської «Баварії» з мадридським «Атлетіко» Мюллер подав кутовий з правого флангу і Зюле зльоту пробив у штангу воріт гостей. На 28-й хвилині Коман лівою ногою прийняв високу передачу Кімміха з правого флангу, а правою відправив м'яч у сітку. На 41-й хвилині Коман виступив уже в ролі асистента. Він прийняв м'яч з лівого краю штрафного і зробив поперечну передачу на Горецьку, який точно пробив в дальній кут.

На 60-й хвилині Левандовскі не встиг проштовхнути м'яча у ворота після скидки Мюллера. На 66-й хвилині Толіссо дальнім ударом вколотив м'яч у верхній кут воріт «Атлетіко». А через кілька хвилин Коман втік в контратаку, двічі обіграв захисника, і відправив четвертий м'яч у ворота мадридського клубу.

Поєдинки, зіграні 21 жовтня:

Матчі групи A:

• «Зальцбург» - «Локомотив М» 2: 2 (Собослаі, 45, Юнузовіч, 50 - Едер, 19, Лисакович, 75);
  • «Баварія» - «Атлетіко Мадрид» 4: 0 (Коман, 28, 72, Горецький, 41, Толіссо, 66).

Матчі групи B:

• «Реал» - «Шахтар» 2: 3 (Модріч, 53, Жуніор Вінісіус, 59 - Тітці, 29, Варан, 33 (автогол), Соломон, 42);
  • «Інтер» - «Білорусь» 2: 2 (Лукаку, 49, 90 - Бенсебаіні, 63, (з пенальті), Хофманн, 84).

Матчі групи C:

• «Олімпіакос» - «Марсель» 1: 0 (Кока, 90 + 1);
  • «Манчестер Сіті» - «Порту» 3: 1 (Агуеро, 21, Гюндоган, 65, Торрес, 73 - Луїш Діас, 14).

Матчі групи D:

• «Аякс» - «Ліверпуль» 0: 1 (Тальяфіко, 35 (автогол);
  • «Мідтьюлланн» - «Аталанта» 0: 4 (Сапата, 26, Гомес, 36, Мюріель, 42, Олексій Андрійович Міранчук, 89).

22 жовтня відбудуться поєдинки першого туру групового етапу Ліги Європи. Свій матч проведе і представник України в цьому турнірі луганська «Зоря». Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли про матч «Динамо» - «Ювентус» і поєдинки Ліги чемпіонів, зіграних 20 жовтня.Про вирішальні матчі фінальної серії чемпіонату України з хокею можна прочитати тут .