Головна
Шоу-біз
13:06, 1 Грудень
Информатор UA

Интро

Телеведуча Леся Нікітюк та співачка Даша Астаф'єва в рамках кулінарного шоу приготували кілька десятків порцій борщу. Шоу можна буде подивитись ближче до Нового року на Youtube-каналі Астаф'євої. А порції культової страви відразу вирушили за призначенням – до української армії. Ялинка, прикрашена іграшками, святкова атмосфера… Ще рік тому це була звичайна практика напередодні новорічних свят. Сьогодні настрої в українців зовсім не святкові, але відволікатися від темних (у буквальному значенні слова) буднів необхідно. Інакше не витримає навіть найміцніша нервова система. Відома співачка та відома телеведуча об'єдналися, щоб, по-перше, створити найкрасивіший дівочий тандем, а по-друге, записати новорічне кулінарне шоу. По світлинам, які оприлюднила на своїй сторінці в Instagram Леся Нікітюк, стає зрозуміло, що дівчата готували борщ практично в промислових масштабах. Як додала Леся, цей борщ буде відправлений захисникам та захисницям України.    Леся Нікітюк результатами роботи задоволена Раніше Інформатор писав, що Леся Нікітюк записала заспокійливу мантру для українців, а Даша Астаф'єва озвучила дебютну книгу українського письменника. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Леся Нікітюк та Даша Астаф'єва налагоджують постачання борщу до ЗСУ

Читать на русском

Новорічний borscht-fest

Читать на русском
Леся Нікітюк та Даша Астаф'єва налагоджують постачання борщу до ЗСУ
З такими кулінарами буде гаряче

Новорічний borscht-fest

Телеведуча Леся Нікітюк та співачка Даша Астаф'єва в рамках кулінарного шоу приготували кілька десятків порцій борщу. Шоу можна буде подивитись ближче до Нового року на Youtube-каналі Астаф'євої. А порції культової страви відразу вирушили за призначенням – до української армії.

Ялинка, прикрашена іграшками, святкова атмосфера… Ще рік тому це була звичайна практика напередодні новорічних свят. Сьогодні настрої в українців зовсім не святкові, але відволікатися від темних (у буквальному значенні слова) буднів необхідно. Інакше не витримає навіть найміцніша нервова система.

Відома співачка та відома телеведуча об'єдналися, щоб, по-перше, створити найкрасивіший дівочий тандем, а по-друге, записати новорічне кулінарне шоу. По світлинам, які оприлюднила на своїй сторінці в Instagram Леся Нікітюк, стає зрозуміло, що дівчата готували борщ практично в промислових масштабах. Як додала Леся, цей борщ буде відправлений захисникам та захисницям України.   

Леся Нікітюк результатами роботи задоволена

Раніше Інформатор писав, що Леся Нікітюк записала заспокійливу мантру для українців, а Даша Астаф'єва озвучила дебютну книгу українського письменника.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.