Головна
Шоу-біз
13:36, 28 Листопада
Информатор UA

Интро

Телеведуча Леся Нікітюк відома своїми жартівливими та не дуже жартівливими піснями на підтримку України та ЗСУ. Цього разу Леся вирішила змінити жанр – записала мантру. Але фірмовий гумор та патріотична спрямованість залишилися. Леся Нікітюк з перших днів війни активно займається волонтерством та допомагає українській армії. І не лише армії. Моральний дух кожного громадянина України також потребує щоденної підтримки. Пісні Лесі – відмінна терапія. Цього разу телеведуча записала для українців заспокійливу мантру. Де згадала звільнений Херсон, кількість загиблих російських солдатів, українське ППО, самовіддану роботу комунальних служб та багато іншого. Судячи з коментарів під відео, мантру українці зустріли захоплено.  Раніше Інформатор писав, як Леся Нікітюк актуалізувала давній хіт Софії Ротару. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Леся Нікітюк записала заспокійливу мантру для українців

Читать на русском

Іти до мети треба не поспішаючи

Читать на русском
Леся Нікітюк записала заспокійливу мантру для українців
Закрийте очі та уявіть чудовий світ майбутнього

Іти до мети треба не поспішаючи

Телеведуча Леся Нікітюк відома своїми жартівливими та не дуже жартівливими піснями на підтримку України та ЗСУ. Цього разу Леся вирішила змінити жанр – записала мантру. Але фірмовий гумор та патріотична спрямованість залишилися.

Леся Нікітюк з перших днів війни активно займається волонтерством та допомагає українській армії. І не лише армії. Моральний дух кожного громадянина України також потребує щоденної підтримки. Пісні Лесі – відмінна терапія.

Цього разу телеведуча записала для українців заспокійливу мантру. Де згадала звільнений Херсон, кількість загиблих російських солдатів, українське ППО, самовіддану роботу комунальних служб та багато іншого. Судячи з коментарів під відео, мантру українці зустріли захоплено.

 Раніше Інформатор писав, як Леся Нікітюк актуалізувала давній хіт Софії Ротару.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.