Кубок світу з біатлону: Підручний увійшов до топ-25 у спринті

В Швейцарії тривають гонки третього етапу Кубка світу

Дмитро Підручний
Дмитро Підручний фінішував 22-м

У п’ятницю, 15 грудня, в швейцарському Ленцергайде відбулась чоловіча спринтерська гонка. За її підсумками три українця відібрались до гонки переслідування. Найкращий результат серед наших спортсменів продемонстрував Дмитро Підручний.

Україну у спринтерській гонці представляли Артем Прима, Антон Дудченко, Артем Тищенко, Тарас Лесюк та Дмитро Підручний. Підручний припустився двох промахів, але добре йшов по дистанції і фінішував з 22-м результатом. Найгіршим з українців став Антон Дудченко. З чотирма штрафними колами Дудченко фінішував 78-м.

До гонки переслідування відібрались Підручний, Прима і Лесюк. Гонка пройде у суботу, 16 грудня і розпочнеться о 15:40 за київським часом.

Виграв спринтерську гонку представник Німеччини Бенедікт Долль. Його співвітчизник Філіпп Наврат фінішував на третьому місці. Другим став норвежець Йоганнес Бьо.

• 63. Артем Тищенко (Україна, 1+0) +2:50.1;
  • 78. Антон Дудченко (Україна, 3+1) +3:38.3.

Де дивитись гонки Кубка світу

В прямому ефірі гонки етапу в Ленцергайде транслюватимуть телеканал та сайт Суспільне Спорт. Трансляції можна подивитись і на регіональних каналах Суспільного мовлення.

Розклад третього етапу Кубка світу-2023/24

Змагання третього етапу Кубка світу проходять у Швейцарії з 14 по 17 грудня. В програмі залишились  гонки переслідування у чоловіків та жінок і масстарти.

• Субота, 16 грудня. 13:45. Переслідування - жінки;
  • Субота, 16 грудня. 15:40. Переслідування - чоловіки;
  • Неділя, 17 грудня. 13:30. Масстарт -  жінки;
  • Неділя, 17 грудня. 15:45. Масстарт - чоловіки.