Кубок світу з біатлону: Підручний прорвався у топ-20

В Австрії тривають гонки другого етапу Кубка світу

Дмитро Підручний
Дмитро Підручний провів якісну гонку

У суботу, 9 грудня, в австрійському Гохфільцені відбулась чоловіча гонка переслідування. На старт вийшли два українські біатлоністи - Антон Дудченко та Дмитро Підручний. Підручний продемонстрував найкращій прогрес серед усіх учасників.

У гонці переслідування біатлоністи стартували з відставанням від лідера, заробленим у спринті. Першим на дистанцію вийшов норвежець Тарьєй Бьо. Дудченко стартував у 47-м з відставанням від лідера у 2 хвилини 17 секунд. Підручний розпочав гонку 52-м (+2.26).

Влучна стрільба (два промахи на чотирьох вогневих рубежах) та хороший хід по дистанції дозволили Підручному зайняти підсумкове 19-те місце. Лідер збірної України продемонстрував 14-й час серед усіх учасників. Підручний відіграв 33 місця – найкращий прогрес у гонці.

Перегони виграв норвежець Йоганнес Бьо. Переможець спринту Тарьєй Бьо став третім. Срібну медаль взяв Йоганнес Дале. Загалом весь подіум зайняли норвежці. Антон Дудченко зробив чотири промахи і фінішував на 49-му місці.

Кубок світу (Гохфільцен). Гонка переслідування – чоловіки.