Кубок світу з біатлону: як українки провели гонку переслідування

На біатлонній трасі в Гохфільцені тривають гонки другого етапу Кубка світу

Юлія Джима
Юлія Джима показала найкращій результат серед українок

У суботу, 9 грудня, на другому етапі Кубка світу з біатлону відбулись гонки переслідування. Дмитро Підручний зміг пробитись до топ-20. У дівчат результати були трохи скромнішими.

За результатами спринту у гонку переслідування відібрались чотири українки. Найкраща стартова позиція, а саме 23-тя, була у Анастасії Меркушиної. Юлія Джима пішла на дистанцію 38-ю, Ірина Петренко – 51-ю, а Анна Кривонос – 57-ю. Лідером же була Інґрід-Ландмарк Тандреволд з Норвегії.

Анастасія Меркушина до четвертого вогневого рубежу підходила з одним промахом і перебувала у топ-25. Але три промахи відкинули українку за межі першої сороковки. Юлія Джима впродовж гонки змогла відіграти 11 позицій і фінішувала 27-ю. Ірина Петренко продемонструвала найкращій прогрес, піднявшись на 22 позиції.

Перегони виграла Ельвіра Карін Еберґ. Шведка припустилась однієї хиби на першій стрільби, а далі йшла без промахів. Друге місце посіла Лєна Хеккі Гросс зі Швейцарії, а переможниця спринту Тандреволд фінішувала третьою.

Кубок світу (Гохфільцен). Гонка переслідування – жінки.