КС з біатлону: Україна видала найкращий результат за 3 роки

Наші спортсмени боролися за четверте місце

Наші біатлоністи показали вражаючу влучність
Дмитро Підручний вперше в сезоні взяв участь в командному старті

У неділю, 10 грудня, в рамках другого етапу Кубка світу з біатлону відбулась чоловіча естафета. Після прориву Підручного у топ-20, наші спортсмени вразили і в командній гонці.

Єдиною заміною в складі команди стала якраз поява Дмитра Підручного замість Тараса Лесюка. Зрештою четвірка українців показала найкращий результат за останні три роки.

На старт естафети в австрійському Гохфільцені вийшли Артем Тищенко, Дмитро Підручний, Артем Прима та Антон Дудченко. Впродовж всієї гонки наші біатлоністи демонстрували вражаючу влучність (використали лише три додаткових патрони) та пристойну швидкість.

Цього не вистачило для того, щоб нав'язати боротьбу призерам гонки, але зрештою змогли фінішувати п'ятими.

Результати естафети

Переможцем чоловічої естафети у Гохфільцені стала збірна Норвегії зі Штурлою Легрейд, Йоганнесом Бьо, Тар'єєм Бьо та Ветле Крістіансеном. Для норвежців ця перемога у межах Кубку світу з біатлону стала дев'ятою поспіль.

Україна на Кубку світу

На другому етапі Кубка світу з біатлону чоловіча збірна не надто вдало виступила в спринті. У топ-50 прорвався лише Антон Дудченко. Дмитро Підручний зміг фінішувати лише 52-м, а решта наших спортсменів показали ще більш скромний результат.

Наші біатлоністки в гонці переслідування виступили трохи гірше за чоловіків. Якщо Підручний зміг фінішувати у топ-20, то найшвидша з українок Юлія Джима була 27-ою.