Кубок світу - як наші біатлоністки показали себе у масстарті

Наші біатлоністки не опустилися нижче 29-го місця

Третій етап Кубка світу майже закінчився. Фото: Gettyimages.com
Найкращою з українок була Юлія Джимма. Фото: Gettyimages.com

В рамках третього етапу Кубка світу з біатлону відбувся перший масовий старт сезону. Наші біатлоністки, які напередодні здивували результатом у гонці переслідування, стартували першими.

Збірну України представляли одразу чотири українки - Анастасія Меркушина, Ірина Петренко, Юлія Джима та Христина Дмитренко. Для нашої збірної така кількість учасниць - це найкращий показник на цьому рівні.

За результатами гонки всі наші спортсменки змогли потрапити в топ-30 спортсменок. Найкраще виступила Юлія Джима, яка доїхала на 19-те місце. 22-ю фінішувала Ірина Петренко, 25-ю - Христина Дмитренко. А останньою з українок приїхала Анастасія Меркушина.

Перемогу ж, випередивши найближчу суперницю більш ніж на 5 секунд, здобула француженка Жюстін Бреза-Буше. Інші призові місця посіли представниці Швеції - Ельвіра та Анна Еберг.

• 25. Христина Дмитренко (Україна, 0+0+2+2) +2:25.9
  • 29. Анастасія Меркушина (Україна, 1+1+3+1)

Подальший розклад Кубка світу

В рамках третього етапу в Ленцергайде залишилася ще одна гонка - чоловічий масстарт. Участь в ньому візьме лише один українець - Дмитро Підгрушний, який раніше фінішував 19-м в гонці переслідування.

А четвертий етап відбудеться вже в 2024-му році. 5-6 січня Кубок світу з біатлону завітає у німецький Обергоф.

Нагадаємо, що підсумками другого етапу з Інформатором поділилась наша спортсменка Анна Кривонос. На наше прохання вона проаналізувала гонки етапу в Гохфільцені.