Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
“Це розповідь про взаємне кохання, де кожен день стає святом, коли поряд та людина, яка здатна захистити й підтримати. Це пісня про кохання, яке дарує надію і спокій, роблячи світ теплішим і світлішим лише завдяки тому, що поряд саме він.”, — розповіла Alena Omargalieva.
Що сталося на переправі, поки залишається загадкою
В Офісі Президента відреагували на новину про пожежу на мосту через Керченську протоку. Радник голови ОП Михайло Подоляк не вказав, що до "бавовни" якимось чином причетна Україна, але натякнув, що це тільки початок.
"Крим, міст, початок. Усе незаконне має бути зруйновано, усе вкрадене – повернуто Україні, усе російське окупаційне – вигнане", — написав Подоляк у Twitter.
Лаконічно прокоментував події й керівник Офісу Президента Андрій Єрмак.
Цей міст також називають Керченським або мостом через Керченську протоку. Він складається з двох розташованих поруч мостів — залізничного й автомобільного, які сполучають Керченський і Таманський півострови.
Обговорення створення переправи йшло з 2008 року між прем'єр-міністрами росії та України. 17 грудня 2013 в Москві підписали угоду між Урядом РФ і Кабміном України про спільні дії з організації будівництва транспортного переходу через Керченську протоку. Після початку російської окупації Криму переговори припинилися.
Створення моста рф почала у 2014 році. Автомобільну частину відкрили у 2018 році, через рік запрацювало залізничне сполучення. ЄС назвав відкриття мосту кроком до примусової інтеграції Росією незаконно анексованого Криму.
Кримський міст — важлива артерія, яка допомагає постачати російську армію на півдні України. По ньому РФ перекидає на окупований у 2014 році півострів техніку, боєприпаси та живу силу. Знищення Кримського мосту відкриває перед ЗСУ перспективу звільнення півострова.
Раніше ми повідомляли, що автомобільне та залізничне сполучення Кримським мостом заблоковані через пожежу. Реакцію соцмереж та меми дивіться тут.