«Кременчук» виграв вирішальний поєдинок і став чемпіоном України

Найдовший сезон в історії хокею України завершився перемогою «Кременчука».

Про підсумки сьомого і вирішального матчу фінальної серії УХЛ повідомляє Інформатор.

У вівторок, 20 жовтня, відбувся сьомий матч фінальної серії до чотирьох перемог розіграшу УХЛ між «Кременчуком» і «Донбасом». попередній поєдинок виграв «Кременчук»,і перед сьогоднішньою зустріччю рахунок за перемогами був нічийним 3: 3.

Матч проходив на арені «Айсберг» в Кременчуці. Вперше в історії УХЛ чемпіон визначався в сьомому поєдинку фінальної серії. І «Кременчук» і «Донбас» виграли по три поєдинки, причому зробили це команди на гостьових аренах.

«Донбас» відкрив рахунок на другій хвилині матчу. Буценко опинився перед воротами «Кременчука» і з другої спроби відправив шайбу між щитками Новицького. Уже в наступній атаці господарі могли відігратися, але Дубінін не зміг переправити шайбу в порожній кут воріт «Донбасу».

На 6-й хвилині Коробов кидав у верхній кут, однак голкіпер «Донбасу» Андрюхов блокером шайбу відбив. Відігрався «Кременчук» на 14-й хвилині. Серанов увійшов в зону, посадив на лід захисника і точно кинув у дальній кут воріт Андрюхова.

На старті другого періоду «Донбас» знову вийшов вперед. Бірюков залишився без опіки в зоні суперника і відправив шайбу у ближній кут воріт Новицького. На 27-й хвилині Дубінін підібрав шайбу в зоні «Донбасу» і потужним кидком в дальній верхній кут воріт зрівняв рахунок в матчі. На 35-й хвилині матчу команди обмінялися небезпечними моментами, але надійно зіграли голкіпери.

На початку третього періоду можливість закинути шайбу не реалізував «Донбас». Також момент був у «Кременчука», але замість шайби в воротах виявився Созонов. На 49-й хвилині Новицький впорався з двома поспіль кидками гравців «Донбасу» і накрив собою шайбу. Команди стали грати дуже обережно - аж надто велика може бути ціна помилки. Команди дограли останні хвилини основного часу без особливих загроз воротам один одного. Чемпіон України з хокею сезону 2019/20 визначитися в овертаймі.

На початку овертайму команди знову обмінялися гольовими моментами. Спершу Новицький відбив кидки Захарова і Костикова, а потім вже Андрюхов врятував «Донбас» від пропущеної шайби. На 7-й хвилині овертайму Андрюхов шоломом відбив шайбу після кидка Созонова. «Кременчук» отримав чисельну перевагу і Кисельов, підставивши ключку після прострілу вздовж воріт, його реалізував. «Кременчук» вперше в своїй історії став чемпіоном України

• «Кременчук» - «Донбас» 3: 2 (1: 1, 1: 1, 0: 0, 1: 0) (рахунок у серії 4: 3).

Сезон 2019/20 завершений, і скоро любителів хокею чекає старт нового чемпіонату і безліч цікавих і безкомпромісних матчів. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли результати матчів шостого туру УПЛ,а також про поєдинки баскетбольної Суперліги .