«Кременчук» поступився «Соколу» в другому домашньому поєдинку серії плей-офф

Команди подарували вболівальникам видовищний поєдинок.

«Сокіл» повів 4: 0, але потім пропустив три шайби. Інтрига в поєдинку зберігалася до останніх секунд.

Про перебіг подій в матчах плей-офф Української хокейної ліги повідомляє Інформатор,з посиланням на UHL.ua .

У п'ятницю, 2 квітня, в Кременчуці відбувся другий матч півфінальної серії плей-офф між «Кременчуком» і «Соколом». Перший поєдинок виграв «Сокіл» і повів в серії до чотирьох перемог.

«Кременчук» прагнув реабілітуватися перед вболівальниками за поразку в першому матчі і відразу кинувся в атаку. На 3-й хвилині воротар «Сокола» Дубровський парирував потужний кидок Орлова. Але вже через дві хвилини «Сокіл» відкрив рахунок. Смирнов відвернув на себе увагу голкіпера «Кременчука» Новицького і відпасував в центр, а Гильманов відправив шайбу в уже порожні ворота. А на 10-й хвилині рахунок став 0: 2. Міхнов замкнув передачу Рубана, подвоївши перевагу команди гостей. «Кременчук» знову пішов вперед, але нерозв'язних завдань перед Дубровським господарі майданчика не поставили.

У складі «Кременчука» вилучення заробив Денискин, і на 26-й хвилині «Сокіл» покарав суперника. Смирнов реалізував чисельну перевагу, відправивши шайбу під дальню штангу. А через 37 секунд Панченко відправив у ворота Новицького четверту шайбу. Тренер «Кременчука» провів заміну воротаря, випустивши на майданчик Гордюшина. На 34-й хвилині Тютченко точним кидком в кут воріт Дуюровського відіграв одну шайбу. Через три хвилини за гри у меншості Кузьменко вийшов один на один з Гордюшина, але кидок форварда прийняла на себе поперечина.

На початку третього періоду Григорян кидком від синьої лінії відправив шайбу під перекладину воріт «Сокола». А на 44-й хвилині Орлов скоротив різницю в рахунку до мінімуму. Вболівальники погнали «Кременчук» вперед, але на 48-й хвилині господарі майданчика пропустили. Гордюшин не зміг відбити несильний кидок Ступака, пропустивши шайбу над пасткою. За дві хвилини до кінця матчу «Кременчук» зняв воротаря і влаштував облогу воріт «Сокола». За 40 секунд до фінальної сирени Коробов зіграв на добиванні і відправив шайбу в порожній кут воріт київської команди. І все ж «Сокіл» втримав переможний рахунок, вигравши другий виїзний матч серії.

• «Кременчук» - «Сокіл» 4: 5 (0: 2, 1: 2, 3: 1), рахунок в серії 0: 2.

Наступні матчі «Сокіл» і «Кременчук» проведуть в Києві 5 і 7 квітня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про події в матчі Україна -Казахстан,про чвертьфінальниі і півфінальні матчі баскетбольного Кубку України, а також про матчі баскетбольної Суперліги і про поєдинки плей-офф Української хокейної ліги .