“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Влада кремля сподівається уникнути відповідальності за свої злочини
1 грудня представник кремля дмітрій пєсков відреагував на заяву ЄС щодо створення спецтрибуналу для військових злочинців рф. Речник заявив, що росія засуджує подібний "тиск" Заходу. Схоже, він дійсно вважає, що думка рф може на щось впливати.
Одразу після того, як Урсула Фон дер Ляйєн заявила про необхідність створити спецсуд для воєнних злочинів рф, прес-секретар путіна зустрівся з “журналістами”. Він повідомив, що росія негативно відреагувала на заяву Голови ЄС.
“Щодо спроб заснувати якісь трибунали, вони не матимуть жодної легітимності, не будуть нами прийняті і будуть засуджуватися нами” - заявив пєсков росЗМІ.
Ця "вичерпуюча" відповідь вкотре показала ставлення росіян до Букви Закону. Але в той же час "засудження" та інші заяви влади кремля ніяк не впливає на рішення Європи. Ця країна скоро в принципі не зможе ні на що впливати.
30 листопада голова Єврокомісії Урсула Фон дер Ляйєн заявила, що “росія повинна заплатити за свої жахливі злочини, в тому числі за злочин агресії проти суверенної держави”. Тому ЄС запропонував створити спеціалізований суд за підтримки ООН для розслідування, а також судового переслідування злочинів російської агресії.
Також було зазначено про необхідність конфіскувати російські активи, заморожені в ЄС. Мова йдеться про понад 300 млрд євро. З 1 грудня Європарламент розпочав роботу над створенням такого трибуналу.
Ще більше “крінжу” від влади рф можна прочитати тут, де Інформатор обрав для своїх читачів топ цитат лаврова на брифінгу для росЗМІ.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.