Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Через пандемію COVID-19 збільшилася кількість зареєстрованих випадків насильства
У Всесвітній організації охорони здоров'я заявляють, що протягом свого життя кожна третя жінка в світі (близько 736 млн), піддається фізичному або сексуальному насильству з боку партнера. Ця кількість практично не змінилася за останнє десятиріччя.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на звіт ВООЗ .
«Насильство щодо жінок є ендемічним явищем в кожній країні і культурі, завдаючи шкоду мільйонам жінок і їх сімей, і воно посилюється пандемією COVID-19 ...
Боротися з насильством слід за допомогою урядів, спільнот і окремих осіб», - розповів Тедрос Гебрейесус , генеральний директор ВООЗ.
Насильство з боку інтимного партнера на сьогоднішній день є найбільш поширеною формою насильства по відношенню до жінок у всьому світі (зачіпає близько 641 мільйона людей). Тим не менше 6% жінок у всьому світі повідомляють про сексуальне насильство з боку кого-небудь, крім чоловіка або партнера.
Пандемія COVID-19 ще сильніше збільшила піддавання жінок насильству внаслідок ізоляції та припинення роботи життєво важливих служб підтримки.
Через пандемію збільшилася кількість зареєстрованих випадків насильства по відношенню до жінок та дівчаток.
Насильство сильно зачіпає жінок, які живуть в країнах з низьким та нижче середнього рівнем доходів.
У регіонах Океанії, Південної Азії та Африки на південь від Сахари відзначили найвищі рівні насильства з боку інтимного партнера серед жінок у віці 15-49 років: від 33% до 51%. Найнижчі показники спостерігаються в Європі (16-23%), Центральній Азії (18%), Східній Азії (20%) та Південно-Східній Азії (21%).
Насильство - у всіх його формах - може впливати на здоров'я та благополуччя жінки протягом всього останнього життя. Це пов'язано з підвищеним ризиком травм, депресій, тривожних розладів, незапланованої вагітності, інфекцій, які передаються статевим шляхом, включаючи ВІЛ, і багатьма іншими проблемами зі здоров'ям.
Попередження насильства вимагає усунення системної економічної та соціальної нерівності, забезпечення доступу до освіти і безпечної роботи, а також зміни дискримінаційних гендерних норм та інститутів.
Нагадаємо, в Україні запустили онлайн-платформу «Мені здається». На цій платформі постраждалі від домашнього насильства можуть розповісти свої історії.
Також Інформатор писав, як в Україні працює чат-бот для жертв домашнього насильства .