Головна
Україна
Події
10:25, 28 Червня
Информатор UA

Интро

Конституцію Пилипа Орлика, якій понад 300 років, перекладуть на українську мову. Десятки тисяч її примірників передадуть у школи. Про це у своєму зверненні заявив президент України Володимир Зеленський, передає Інформатор. "Конституція Пилипа Орлика, якій понад 300 років. Її називають першою писемною Конституцією Європи. І минулого року вона вперше побувала вдома, в Україні. Була виставлена в Києві, але справедливо, щоб її читали в кожному куточку України. Для цього вона буде перекладена з латині на українську мову, і десятки тисяч примірників відправляться в наші школи", - сказав Зеленський. Він переконаний, що рано чи пізно обидві Конституції та решту предметів української школи вивчатимуть щасливі та усміхнені діти в Донецьку, Луганську, Маріуполі, Херсоні, Криму. Нагадаємо, в Україні учнів і педагогів, чиї навчальні заклади зруйновані через війну, переведуть до найближчих шкіл. Крім того, у школах кожну дитину будуть навчати евакуюватись. Також Інформатор писав, що в Україні лише 8 % шкіл мають укриття для початку навчального року. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Конституцію Пилипа Орлика перекладуть на українську мову і передадуть у школи

Читать на русском

Україна відзначає 26-ту річницю ухвалення Конституції

Читать на русском
Конституцію Пилипа Орлика перекладуть на українську мову і передадуть у школи

Україна відзначає 26-ту річницю ухвалення Конституції

Конституцію Пилипа Орлика, якій понад 300 років, перекладуть на українську мову. Десятки тисяч її примірників передадуть у школи.

Про це у своєму зверненні заявив президент України Володимир Зеленський, передає Інформатор.

"Конституція Пилипа Орлика, якій понад 300 років. Її називають першою писемною Конституцією Європи. І минулого року вона вперше побувала вдома, в Україні. Була виставлена в Києві, але справедливо, щоб її читали в кожному куточку України. Для цього вона буде перекладена з латині на українську мову, і десятки тисяч примірників відправляться в наші школи", - сказав Зеленський.

Він переконаний, що рано чи пізно обидві Конституції та решту предметів української школи вивчатимуть щасливі та усміхнені діти в Донецьку, Луганську, Маріуполі, Херсоні, Криму.

Нагадаємо, в Україні учнів і педагогів, чиї навчальні заклади зруйновані через війну, переведуть до найближчих шкіл. Крім того, у школах кожну дитину будуть навчати евакуюватись.

Також Інформатор писав, що в Україні лише 8 % шкіл мають укриття для початку навчального року.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.