Головна
Україна
Події
14:25, 22 Червня
Информатор UA

Интро

Новий навчальний рік для українських дітей має розпочатися у безпечних школах. Для цього створять спеціальні комісії, а учнів будуть навчати евакуюватись. Про це в ефірі телемарафону повідомив міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет, передає Інформатор. Питання безпеки є комплексне і його вирішенням займаються МОН, МВС, ДСНС, Міністерство регіонального розвитку. "На сьогодні МОН разом з директорами обласних управлінь освіти і науки, з місцевими громадами, Мінрегіоном, МВС, ДСНС планують комплексно формувати безпекову систему для початку освітнього процесу. Ми всі прагнемо до соціалізації, до очного формату навчання. І закликаємо всіх до очного формату навчання, якщо це можливо", - підкреслив Шкарлет. За його словами, безпекою у школах займатимуться спеціальні комісії. Для учнів створять паспорт безпеки, у школах обов'язково буде охорона, спеціальне обладнання для сповіщення сигналу тривоги, а для дітей проводитимуться виховні та тренувальні години.  "На сьогодні прийнято рішення щодо формування спеціальних комісій по ВЦА, яку очолить заступник керівника військово-цивільної адміністрації, а також обов’язково залучать ДСНС. Ми сформуємо мапу безпеки. Основний слоган — "Школа — територія безпеки". Великі завдання поставлені і місцевим органам, ВЦА, Мінрегіону, ДСНС щодо формування системи безпеки в школі: пунктів та шляхів евакуації, протоколів безпеки, щоб батьки знали, де буде перебувати дитина під час повітряної тривоги. Будуть проведені певні тренування кожної дитини щодо евакуації", - наголосив Шкарлет. Він додав, що очний освітній процес неможливо розпочати у громадах, де тривають активні бойові дії. У цих регіонах можливий лише дистанційний формат навчання.  Нагадаємо, в Україні лише 8 % шкіл мають укриття для початку навчального року. Крім того, діти із тимчасово окупованих територій зможуть навчатися в школах Миколаєва. Також Інформатор писав, що в Енергодарі окупанти збираються видавати школярам російські атестати. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

У школах кожну дитину будуть навчати евакуюватись: деталі

Читать на русском

Безпекою у школах займатимуться створені на місцях спеціальні комісії

Читать на русском
У школах кожну дитину будуть навчати евакуюватись: деталі

Безпекою у школах займатимуться створені на місцях спеціальні комісії

Новий навчальний рік для українських дітей має розпочатися у безпечних школах. Для цього створять спеціальні комісії, а учнів будуть навчати евакуюватись.

Про це в ефірі телемарафону повідомив міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет, передає Інформатор.

Питання безпеки є комплексне і його вирішенням займаються МОН, МВС, ДСНС, Міністерство регіонального розвитку.

"На сьогодні МОН разом з директорами обласних управлінь освіти і науки, з місцевими громадами, Мінрегіоном, МВС, ДСНС планують комплексно формувати безпекову систему для початку освітнього процесу. Ми всі прагнемо до соціалізації, до очного формату навчання. І закликаємо всіх до очного формату навчання, якщо це можливо", - підкреслив Шкарлет.

За його словами, безпекою у школах займатимуться спеціальні комісії. Для учнів створять паспорт безпеки, у школах обов'язково буде охорона, спеціальне обладнання для сповіщення сигналу тривоги, а для дітей проводитимуться виховні та тренувальні години. 

"На сьогодні прийнято рішення щодо формування спеціальних комісій по ВЦА, яку очолить заступник керівника військово-цивільної адміністрації, а також обов’язково залучать ДСНС. Ми сформуємо мапу безпеки. Основний слоган — "Школа — територія безпеки". Великі завдання поставлені і місцевим органам, ВЦА, Мінрегіону, ДСНС щодо формування системи безпеки в школі: пунктів та шляхів евакуації, протоколів безпеки, щоб батьки знали, де буде перебувати дитина під час повітряної тривоги. Будуть проведені певні тренування кожної дитини щодо евакуації", - наголосив Шкарлет.

Він додав, що очний освітній процес неможливо розпочати у громадах, де тривають активні бойові дії. У цих регіонах можливий лише дистанційний формат навчання. 

Нагадаємо, в Україні лише 8 % шкіл мають укриття для початку навчального року. Крім того, діти із тимчасово окупованих територій зможуть навчатися в школах Миколаєва.

Також Інформатор писав, що в Енергодарі окупанти збираються видавати школярам російські атестати.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.