RU
Головна
Шоу-біз
Кіно
17:08, 24 Вересня
Информатор UA

Интро

Американський комік Біллі Айкнер працює над фільмом про геїв BROS. Про це повідомляє Screen Rant, - передає Інформатор. Айкнер стане не лише режисером картини, а й її сценаристом. Більш того, він також виконуватиме в BROS і головну роль. Оскільки фільм позиціонується як романтична комедія, то в розробці він точно використовуватиме свій досвід коміка. проєкту має стати те, що абсолютно кожна роль буде віддана представнику ЛГБТК-спільноти. Це стосується навіть тих, хто гратиме гетеросексуальних персонажів. У заяві не уточнюється, чи стосується це людей, що створюють масовку на локаціях. Любовним інтересом персонажа, якого грає Айкнер, стане відкритий гей Люк МакФарлейн (). Також поки відомо тільки про участь Міс Лоуренс, Гільєрмо Діаса й Гая Бранума. Фільм очікується 12 серпня наступного року. Інших подробиць про нього поки немає. Нагадаємо, що режисер Джеймс Ганн зізнався в тому, що вирішив додати Миротворця в Загін самогубців лише через його безглуздий шолом. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Комік Біллі Айкнер стане режисером, сценаристом і виконавцем головної ролі в новій романтичній комедії з повністю ЛГБТК-кастом

Читать на русском
Комік Біллі Айкнер стане режисером, сценаристом і виконавцем головної ролі в новій романтичній комедії з повністю ЛГБТК-кастом

Картина розповість історію кохання двох чоловіків

Американський комік Біллі Айкнер працює над фільмом про геїв BROS.

Про це повідомляє Screen Rant, - передає Інформатор.

Айкнер стане не лише режисером картини, а й її сценаристом. Більш того, він також виконуватиме в BROS і головну роль. Оскільки фільм позиціонується як романтична комедія, то в розробці він точно використовуватиме свій досвід коміка.

«Фішкою» проєкту має стати те, що абсолютно кожна роль буде віддана представнику ЛГБТК-спільноти. Це стосується навіть тих, хто гратиме гетеросексуальних персонажів. У заяві не уточнюється, чи стосується це людей, що створюють масовку на локаціях.

Любовним інтересом персонажа, якого грає Айкнер, стане відкритий гей Люк МакФарлейн («Кіллджойс»). Також поки відомо тільки про участь Міс Лоуренс, Гільєрмо Діаса й Гая Бранума.

Фільм очікується 12 серпня наступного року. Інших подробиць про нього поки немає.

Нагадаємо, що режисер Джеймс Ганн зізнався в тому, що вирішив додати Миротворця в «Загін самогубців» лише через його безглуздий шолом.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.