Головна
Світ
06:27, 14 Квітня
Информатор UA

Интро

Президент Колумбії також заявив, що події Росії в Україні є геноцидом.  За даними CNN, Колумбія готова якнайшвидше збільшити експорт енергоресурсів у країни Заходу. Все для того, щоб їм було простіше відмовитися від імпорту з росії. Про це рішення офіційно заявив президент Колумбії Іван Дуке.  «Сьогодні Колумбія може негайно збільшити обсяги видобутку вугілля. У нас є одні з найбільших ресурсів у світі, і ми не використовуємо його для виробництва електроенергії», – сказав Іван Дуке.  Він додав, що його країна збільшила постачання вугілля до Німеччини, яка нещодавно заявила про плани поступово відмовлятися від вугілля з рф.  Цікавою є й інша заява президента Колумбії. Він відповів на запитання про те, як він ставиться до заяви президента США, який назвав дії рф в Україні геноцидом. Дуке погодився із цим твердженням.  «Те, що відбувається в Україні – це геноцид. І це має припинитись. Це безумство», – заявив президент Колумбії.  Нагадаємо, що місто в Іспанії на тиждень перейменують на Україну. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.  

Колумбія зголосилася збільшити експорт енергоресурсів, щоб допомогти країнам відмовитись від російських

Читать на русском

Світ обійдеться без кривавих російських ресурсів

Читать на русском
Колумбія зголосилася збільшити експорт енергоресурсів, щоб допомогти країнам відмовитись від російських

Світ обійдеться без кривавих російських ресурсів

Президент Колумбії також заявив, що події Росії в Україні є геноцидом. 

За даними CNN, Колумбія готова якнайшвидше збільшити експорт енергоресурсів у країни Заходу. Все для того, щоб їм було простіше відмовитися від імпорту з росії. Про це рішення офіційно заявив президент Колумбії Іван Дуке. 

«Сьогодні Колумбія може негайно збільшити обсяги видобутку вугілля. У нас є одні з найбільших ресурсів у світі, і ми не використовуємо його для виробництва електроенергії», – сказав Іван Дуке. 

Він додав, що його країна збільшила постачання вугілля до Німеччини, яка нещодавно заявила про плани поступово відмовлятися від вугілля з рф. 

Цікавою є й інша заява президента Колумбії. Він відповів на запитання про те, як він ставиться до заяви президента США, який назвав дії рф в Україні геноцидом. Дуке погодився із цим твердженням. 

«Те, що відбувається в Україні – це геноцид. І це має припинитись. Це безумство», – заявив президент Колумбії. 

Нагадаємо, що місто в Іспанії на тиждень перейменують на Україну.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.