Коли всі матчі йдуть зовсім не так, як ми очікували. Огляд 5-го туру УПЛ

Два учасники єврокубків перенесли свої матчі

Рух поступився першим місцем гірникам
Шахтар знову догравав матч в меншості

Ультракороткий тур Української Прем’єр-ліги, де ми не побачили одразу дві гри. Перенесено матчі Рух - Дніпро-1 та Динамо - Верес. Та і без цього цікавих моментів вистачало. Ну і жодного туру без видалень! Інформатор - про всі деталі 5-го футбольного уік-енду

Металіст 1925 1:0 ЛНЗ

Друга поспіль перемога харків’ян. Друга поспіль - 1:0. З гострого кута під дальню штангу забив Юсов. Гол у роздягальню розлютив черкащан - але навіть на нічию вивести гру не вдалося. ЛНЗ тотально не щастить: вже 3-й поспіль програш, усі амбіції поки вказують на напрям Першої ліги. А от Металіст 1925 спіймав свою хвилю. Перевіримо їх настрій у неділю, в матчі проти одного з лідерів - Руха

• Металіст 1925 - ЛНЗ 1:0 (1:0, 0:0)
    Гол: Юсов, 45

Олександрія 0:3 Полісся

Полісся - одна з небагатьох команд УПЛ, яка поки має всі матчі без перенесень. І розгромна перемога підняла житомирян одразу на третє місце. Хоча інтрига трималася аж до останніх хвилин: перший тайм був дуже сухий, а в другому на полі була тільки одна команда. Олександрія змогла створити кілька безрезультивних атак.

У відповідь гості за 10 хвилин напхали три голи. Гол Назаренка у стилі Мессі, нарешті відзначився Макуана, а Будківський довершив розгром. Олександрія втратила свій тонус і третю гру поспіль не виграє. А Полісся близьке до свого плану закріпитися у першій половині таблиці.

• Олександрія - Полісся 0:3 (0:0, 0:3)
    Голи: Назаренко, 77; Макуана, 79; Будківський, 88

Минай 1:1 Зоря

Зоря, здається, так і не змогла відновитися після поразки у Лізі Європи проти Славії (детальний огляд матчу ось тут), і виглядала дуже слабко. Попри швидкий гол Волошина, Вітенчук так само швидко відповів з пенальті. Минай вкотре відбирає очки у грандів, хоча міг взяти і всі три пункт за перемогу - щонайменше три супермоменти або згаяні, або впоралися захисники. Натомість луганчани стали вже другим грандом, де вся увага прикута до подій за полем. Все як у Дніпра-1: тренер Лалатович пішов у відставку після матчу УПЛ. Нестабільна Зоря стає ще більше нестабільною - і все це перед вирішальною грою проти чехів.

• Минай - Зоря 1:1 (1:1, 0:0)
    Голи: Волошин, 16; Вітенчук, 25 (п)

Колос 0:2 Шахтар

Ще минулого сезону ніхто б і не подумав, що саме така пара буде під назвою “матч туру”. Команди обмінялися моментами, але першим забив Шахтар - відзначився Назарина. Запам’ятається нам і жорсткий підкат Гочолейшвілі - дуже травматичний фол і справедливе видалення. Та гості цього навіть не помітили: легко забили і другий гол під перерву. У другому таймі всі козирі мав Колос, але на своєму стадіоні команда так і не спромоглася бодай на гол престижу. Цей матч мав би стати окрасою туру, але став черговою перемогою Шахтаря. Поки не будуть зіграні все перенесені матчі, донецький клуб одноосібно очолює таблицю.

• Колос - Шахтар 0:2 (1:0, 0:1)
    Голи: Назарина, 25; Кащук 45+2
    Видалення: Гочолейшвілі, 37

Ворскла 2:1 Чорноморець

Єврокубки були зайвим навантаженням для полтавського клубу. Після вильоту від Діли, Ворсклі вже вдруге поспіль вдалося перемогти. При чому, обіграли вони Чорноморець - неочікувано потужний клуб у цьому сезоні. Де був захист одеситів в обох голах - питання усіх глядачів. Команда провалилася на контратаках і пустила необов’язкові голи. Полтавчанам так сподобалося забивати, що всі три голи на їх рахунку - у другому таймі Пердута рукою зрізав м’яча у власні ворота. Ієде, головна надія гостей, після Кубку відіграв не повний матч, мав моменти, але не забив. Ворсклі вдалося вибратися із підвалу, а от Чорноморець у гонитві за верхніми щаблями втрачає дорогоцінні очки.

• Ворскла - Чорноморець 2:1 (2:0, 0:1)
    Голи: Степанюк, 5; Юрченко 45+1 - Пердута, 54 (аг)

Оболонь 0:0 Кривбас

Третя нульова нічия в цьому розіграші. І друга в Оболоні, також у її домашньому матчі. Кияни, після перемоги над одним клубом з Дніпропетровщини, вистояли і в матчі з іншим. Кривбасу в першому таймі не вдалося вдарити по воротах суперника жодного разу. У другому таймі тренери кидали різних гравців у бій, аби вирвати перемогу. Але ані тим, ані іншим не вдалося забити. Та попри нічию, у таблиці справи команд стали кращими. Пивовари помалу збирають залікові пункти для відриву від зони вильоту, а криворіжці навіть так змогли піднятися у топ-5.

• Оболонь - Кривбас 0:0 (0:0, 0:0)