"На сьогодні секретар РНБО сформулював цей пункт як «інформаційна твердість». Це загальна історія, до якої залучені різні структури, зокрема обидві розвідки, а також СБУ"
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Ця пісня про добрі і світлі почуття. Мені сподобалось слово “Неабищо”, бо воно не звичне, ми так називаємо людей які нам подобаються, чи яких ми кохаємо. Мене називали “моє неабищо”, мені це сподобалось, тому що я відчула в цьому слові певну унікальність, милозвучність. Це слово і смішне, і дивне, але дуже моє”, - коментує TAYANNA.
Учасники Національного мультимедійного тесту мають отримати повідомлення про запрошення на іспит 25 – 26 травня у свої персональні кабінети
Учасники Національного мультимедійного тесту отримають запрошення за 10 днів до початку основної сесії: від 25 по 26 травня. Його можна буде побачити у своєму, завчасно зареєстрованому персональному кабінеті.
Про це пише 24 канал. Сайт посилається інформацію, яку він отримав від Тетяни Вакуленко, очільниці Українського центру оцінювання якості освіти.
За її словами, у запрошені вкажуть дату проходження цього іспиту та адресу закладу, де випускник писатиме тест. Результати тестування будуть відомі вже до 28 червня та їх можна буде дізнатися у персональному кабінеті.
Вступна кампанія-2023 складатиметься з кількох етапів, кожен з яких має визначені терміни. Її вирішили спростити з огляду на воєнний стан, запровадивши мультимедійний тест замість кількох іспитів, як це було раніше.
НМТ міститиме завдання з трьох предметів, серед яких обов'язкові українська мова з математикою та один предмет на вибір. Це може бути історія України, іноземна мова (англійська, німецька, французька або іспанська), а також біологія, фізика, хімія. Загалом абітурієнти матимуть 180 хвилин на складання тесту й самі можуть розподіляти час між блоками.
Як писав Інформатор, основна сесія НМТ відбудеться у період з 5 до 23 червня. Щоб підготуватися до тестів, можна щодня виконувати завдання на безкоштовному ресурсі. На сайті ЗНО.Освіта розмістили по сім тренувальних варіантів з кожного предмету: української мови, математики, історії України, англійської мови та хімії. Вступники можуть щодня тренуватися, опрацьовуючи відповідні блоки мультитесту.
Також ми писали, скільки потрібно буде набрати балів з кожного предмета на НМТ.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.