“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
З 5 по 23 червня пройде основна сесія національного мультипредметного тестування (НМТ). До 7 травня вступники могли вносити зміни щодо місця складання тесту та обрати інший предмет з додаткового блоку
Для участі в тесті потрібно було створити персональний кабінет на сайті Українського центру оцінювання, внести до нього особисту інформацію та сформувати сертифікат НМТ-2023.
Про це йдеться у блоці «запитання-відповіді» на сайті Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО).
Оброблення документів триває не довше 7 календарних днів із дня надсилання інформації. За результатами оброблення документів регіональний центр приймає одне з рішень:
Рішення регіонального центру оцінювання якості освіти можна подивитися у кабінеті учасника тесту.
Інформацію про місце, дату, час проведення НМТ буде зазначено у запрошеннях. Їх розмістять не пізніше ніж за 10 календарних днів до початку проведення основних сесій тесту у персональних кабінетах.
На сайті на сайті Osvita.ua нагадали, що в тесті буде три блоки завдань з трьох предметів:
Написання власного висловлення в блоці з української мови чи аудіювання у блоці з іноземної мови в національному мультитесті не буде.
На виконання всього тесту вступникам буде відведено 180 хвилин.
Максимум з української мови можна буде набрати 45 балів, з математики, фізики, іноземної мови – 32 бали, історії України – 54 бали, біології – 46 балів, хімії – 40 балів. Для вступу до вишів результат з кожного предмета переведуть в шкалу 100–200 балів.
«Для отримання результату за шкалою 100–200 балів буде достатньо набрати 10% правильних відповідей на завдання з кожного предмета. Зокрема, з української мови та біології вступник має набрати мінімум 5 балів, з математики, фізики, іноземної мови, хімії – 4 бали, з історії України – 6 балів», - йдеться у повідомленні.
Інформатор розповідав де вступникам пройти тренувальні тести з основних предметів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.