Головна
Україна
11:18, 1 Грудень
Информатор UA

Интро

1-го грудня Служба безпеки України повідомила про затримання колаборантки у Лимані. Встановлено, що вона добровільно пішла працювати на ворога, та стала окупаційною «головою мікрорайону “Північний”». Під час своєї роботи на рашистів вона намагалася підкупити місцевих, аби вони працювали на ворога, а також здавала росіянам членів руху опору.  Про це СБУ розповіла на своїй офіційній сторінці. Знайти зрадницю вдалося під час стабілізаційних заходів на звільнених районах Донеччини. Проведено попереднє розслідування та знайдено докази причетності жінки до колабораційної діяльності.  «Під час захоплення Лиману вона добровільно пішла на співпрацю з ворогом і приєдналась до лав місцевої окупаційної адміністрації. Там її призначили «головою мікрорайону «Північний», де колаборантка сприяла поширенню кремлівського режиму і «здавала» агресору учасників руху опору», – зазначили в СБУ.  Вона також допомагала рашистам влаштовувати свій псевдореферендум. Для забезпечення видимості підтримки окупантів, а також збору «голосів», зрадниця пропонувала місцевим російські продуктові набори разом із пропагандистськими листівками. Якщо ж хтось відмовлявся – на це жінка відповідала погрозами репресій через «скаргу» до окупаційних органів.  «За даними слідства, поплічницею ворога виявилась місцева жителька, яка після захоплення міста «вийшла» на загарбників і запропонувала їм свою допомогу у війні проти України. Щоб підтвердити свою прихильність, вона передала окупантам «списки» українських патріотів, які потенційно могли чинити спротив агресору. Після звільнення Лиману колаборантка намагалась переховуватись і тим самим уникнути правосуддя», – зазначили в спецслужбі.  Проте, заховатися їй не вдалося. Жінку вже затримали та повідомили їй про підозру в колабораційній діяльності. Поки що її тримають під вартою, але наразі їй загрожує тюремний строк на 10 років.  Стабілізаційні заходи На звільнених від рашистів територіях залишається чимала небезпека для населення. Зокрема, мова може йти про заміновані об’єкти та кинути боєприпаси. Проте, у населених пунктах, з яких вигнали окупантів, можуть залишатися також ворожі агенти. Це можуть бути як українці-зрадники, так і самі росіяни, що вирішили спробувати сховатися в натовпі.  Спецслужби, військові та поліція проводить стабілізаційні заходи на звільнених територіях, аби виключити всі фактори ризику. Проводяться спеціальні розслідування, аби притягнути всіх зрадників до відповідальності.  Нагадаємо, що в Херсонській області окупанти тримали у полоні 14-річного підлітка, звинувачуючи його в здачі позицій. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Колаборантка у Лимані пропонувала сухпайки за підтримку росії, а у разі відмови погрожувала репресіями

Читать на русском

Від СБУ їй сховатися не вдалося

Читать на русском
Колаборантка у Лимані пропонувала сухпайки за підтримку росії, а у разі відмови погрожувала репресіями
СБУ затримала колаборантку у Лимані

Від СБУ їй сховатися не вдалося

1-го грудня Служба безпеки України повідомила про затримання колаборантки у Лимані. Встановлено, що вона добровільно пішла працювати на ворога, та стала окупаційною «головою мікрорайону “Північний”». Під час своєї роботи на рашистів вона намагалася підкупити місцевих, аби вони працювали на ворога, а також здавала росіянам членів руху опору. 

Про це СБУ розповіла на своїй офіційній сторінці. Знайти зрадницю вдалося під час стабілізаційних заходів на звільнених районах Донеччини. Проведено попереднє розслідування та знайдено докази причетності жінки до колабораційної діяльності. 

«Під час захоплення Лиману вона добровільно пішла на співпрацю з ворогом і приєдналась до лав місцевої окупаційної адміністрації. Там її призначили «головою мікрорайону «Північний», де колаборантка сприяла поширенню кремлівського режиму і «здавала» агресору учасників руху опору», – зазначили в СБУ. 

Вона також допомагала рашистам влаштовувати свій псевдореферендум. Для забезпечення видимості підтримки окупантів, а також збору «голосів», зрадниця пропонувала місцевим російські продуктові набори разом із пропагандистськими листівками. Якщо ж хтось відмовлявся – на це жінка відповідала погрозами репресій через «скаргу» до окупаційних органів. 

«За даними слідства, поплічницею ворога виявилась місцева жителька, яка після захоплення міста «вийшла» на загарбників і запропонувала їм свою допомогу у війні проти України. Щоб підтвердити свою прихильність, вона передала окупантам «списки» українських патріотів, які потенційно могли чинити спротив агресору. Після звільнення Лиману колаборантка намагалась переховуватись і тим самим уникнути правосуддя», – зазначили в спецслужбі. 

Проте, заховатися їй не вдалося. Жінку вже затримали та повідомили їй про підозру в колабораційній діяльності. Поки що її тримають під вартою, але наразі їй загрожує тюремний строк на 10 років. 

Стабілізаційні заходи

На звільнених від рашистів територіях залишається чимала небезпека для населення. Зокрема, мова може йти про заміновані об’єкти та кинути боєприпаси. Проте, у населених пунктах, з яких вигнали окупантів, можуть залишатися також ворожі агенти. Це можуть бути як українці-зрадники, так і самі росіяни, що вирішили спробувати сховатися в натовпі. 

Спецслужби, військові та поліція проводить стабілізаційні заходи на звільнених територіях, аби виключити всі фактори ризику. Проводяться спеціальні розслідування, аби притягнути всіх зрадників до відповідальності. 

Нагадаємо, що в Херсонській області окупанти тримали у полоні 14-річного підлітка, звинувачуючи його в здачі позицій.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.