"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
На фронт не можна відправляти людей, які вчинили важкі злочини
В Україні є чітко сформована позиція Мін'юсту про те, що осіб, які вчинили важкі злочини, не можна мобілізувати до лав української армії. Ця позиція інституційна і чітка. Однак бувають випадки, що українці свідомо йдуть на дрібні злочини, щоб уникнути призову.
На думку міністра юстиції України Дениса Малюськи, в умовах війни на фронт можна було б відправляти усіх засуджених і навіть тих, хто вчинив важкі злочини. Малюська наголошує, що такі думки щодо мобілізації - його особиста позиція, тому шансів на те, що у парламенті її підтримають небагато.
"Мені здається, що в умовах складної війни, в якій ми перебуваємо, потрібно надати право військовим, військовій розвідці вибирати усіх, будь-кого, кого вони бажають. Але ця позиція, на жаль, навряд чи має перспективи підтримки у парламенті, тому ми її не транслюємо як офіційну позицію міністерства", - повідомив Малюська.
При цьому Малюська заперечує схожість мобілізації засуджених в Україні із тими процесами, що відбуваються у росії, коли ув'язнених кидають на фронт, як "гарматне м'ясо". Однак Малюська зауважує, що українці іноді свідомо вчиняють дрібні правопорушення, щоб уникнути призову до лав ЗСУ. Відтак, ідея Малюськи полягає у тому, що зрівняти права засуджених у можливості їх мобілізації.
"Ми якраз говоримо про те, щоб зрівняти їх з іншими. Бо у нас дійшло до того, що, за чутками, окремі особи, щоб ухилитися від мобілізації, вчиняли дрібне порушення з тим, щоб отримати судимість. Вони не потрапляли у в'язницю, тому що порушення дрібне, але при цьому отримували, по суті, імунітет від мобілізації на кілька років", - повідомив Малюська.
В Україні досі не удосконалене мобілізаційне законодавство у частині призову до лав ЗСУ людей з погашеною судимістю та тих, хто відбуває покарання. На думку міністра юстиції України Дениса Малюськи, осіб, які вчинили корупційні злочини та відбули або відбувають покарання за них, можуть мобілізувати до лав ЗСУ без жодних застережень. Малюська вважає таких людей теж патріотами і наголошує, що вони мають виконувати свій обов'язок щодо захисту країни.
Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах «Україна на часі», а також «Україна на часі Shorts». Там оперативно зʼявляються новини – від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки.Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.
У цьому відео обговоримо Запорізький напрямок, чи залишиться він найгарячішою точкою або ж його варто розглядати як лише одну з багатьох можливих напрямків . А говорити про це будемо з ветераном війни Юрієм Гудименком. Долучайтеся до перегляду, щоб почути думку експерта.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.