У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Символічна ялинка незламності буде штучною
У Києві цього року встановлять символічну ялинку незламності. Вона буде штучною, 12 метрів у висоту. Її прикрасять енергозберігаючими гірляндами, які світитимуться від генератора.
Про це повідомив мер столиці Віталій Кличко. За його словами, неподалік від генератора встановлять точки для підзарядки телефонів та інших гаджетів.
"Після свят бізнес, який надає генератор та забезпечить його роботу, обіцяє передати цей генератор військовим. Встановимо головну ялинку, як і зазвичай, на Софійській площі. Місто не витрачатиме коштів, новорічну красуню та прикраси для неї надасть бізнес та меценати. Оздоблена ялинка буде прикрасами минулих років. Тисячу іграшок, а саме кулі синього та жовтого кольорів, а також 500 білих голубів надасть компанія", - розповів Кличко.
Верхівку ялинки прикрашатиме герб України. Нижню частину ялинки оформлять стендами з прапорами країн, які допомагають Києву впоратися з викликами та наслідками війни. Масових розважальних заходів, фудкортів, ярмарків, атракціонів на Софійській площі не буде.
Через війну в країні, постійні обстріли та проблеми з енергопостачанням більшість міст відмовилися від святкування та яскравих ілюмінацій. Проте єдиної думки щодо ялинок серед очільників великих міст немає. Видання Forbes Ukraine порахувало, чи може новорічне дерево погіршити ситуацію зі світлом, особливо у великих містах України. Так, принаймні 10 українських обласних центрів цьогоріч не встановлюватимуть новорічні ялинки. Зокрема, Дніпро, Рівне, Чернівці, Чернігів, Черкаси, Харків, Тернопіль, Вінниця, Миколаїв та Суми.
Порівняно невелика, але яскрава 14-метрова ялинка, встановлена минулого року в Маріуполі, мала потужність звичайного електрочайника. Споживання маріупольської ялинки – 1,5 кВт-год та 6 кВт-год у режимі вмикання/вимикання протягом шести вечірніх годин. Більша ялинка, наприклад заввишки 18 м, споживає 2,5 кВт-год. Міста можуть вирішити питання живлення ялинок за рахунок генераторів. На один вечір працюючої ялинкової ілюмінації вистачить одного генератора на 10 кВт. Подібні апарати споживають 2,5–3 л пального на годину. Пʼять годин роботи гірлянд коштуватимуть близько 750 гривень.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.