"На сьогодні секретар РНБО сформулював цей пункт як «інформаційна твердість». Це загальна історія, до якої залучені різні структури, зокрема обидві розвідки, а також СБУ"
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Ця пісня про добрі і світлі почуття. Мені сподобалось слово “Неабищо”, бо воно не звичне, ми так називаємо людей які нам подобаються, чи яких ми кохаємо. Мене називали “моє неабищо”, мені це сподобалось, тому що я відчула в цьому слові певну унікальність, милозвучність. Це слово і смішне, і дивне, але дуже моє”, - коментує TAYANNA.
У Києві у найближчі 10 років мають вирубати значну кількість дерев
"Київзеленбуд" звернувся до Київради, аби ініціювати зміни чинного законодавства у сфері озеленення. Зокрема, йдеться про те, що враховуючи "вікові межі", у столиці необхідно вирубати значну кількість дерев, оскільки їхній середній вік становить 40-60 років.
У «Київзеленбуді» пояснюють, що в Києві до 1970-х років масово висаджували дерева одного віку, задля швидкого відтворення видової естетики та під час будівництва нових мікрорайонів. Разом з тим КО «Київзеленбуд» звертає увагу на те, що відповідно до Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України, швидкоростучі дерева старше 45 років та повільноростучі від 60 років, які ростуть на вулицях міста, вважаються вже аварійними. А відтак мають бути видалені.
"Для прикладу тополя чи акація, яка росте на вашій вулиці 45 років, досягла своєї вікової межі. А дуб, сосна, липа чи каштан вважаються віковими з 60 років. Для парків та скверів вік трохи збільшується. Тобто якщо діяти лише по цій букві закону, то слід видалити більшість дерев Києва. А ми проти цього!", - заявив генеральний директор КО «Київзеленбуд» Олексій Король.
Він також нагадав, що Києві одна з найбільших площ природно-заповідного фонду та чи не найбільша кількість пам’яток природи – одиничних та груп дерев.
"Бездумно видаляти дерева ніхто не буде. Варто змінювати підхід до оцінки стану дерева. КО «Київзеленбуд» звернулося до Постійної комісії Київради з питань екологічної політики з проханням ініціювати створення відповідної робочої групи. Нас підтримали. Тож тепер маємо спільно напрацювати пропозиції щодо внесення змін до чинного законодавства України. Звісно, будемо обговорювати це з громадою", – зазначив Король.
Громада столиці може надсилати свої пропозиції до зміни Правил утримання зелених насаджень на електронну пошту комунального об’єднання info@kyivzelenbud.com.
Раніше ми повідомляли, що у Києві поновили роботу з наповнення онлайн-мапи дерев, які перебувають на балансі міста. Станом на 13 квітня у столиці «оцифровано» майже 23000 зелених насаджень.
Раніше ми писали, що з 18 квітня, обидва останні поїзди з Дарниці щоденно виконуватимуть по додатковому рейсу на Святошин - 7349 та 7449. Оновлений розклад з'явиться у боті та на станціях 18 квітня, щоб нікого не заплутати.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.