Киянка в Ашані сховала до сумочки різний товар, оскільки ці речі їй дуже сподобалися - що вирішив суд

Жінка спробувала вийти з приміщення Ашану, однак на виході охорона попросила показати їм вміст сумки

Ашан
Жінка напхала до сумочки різного товару та намагалася вийти з Ашану, але її зупинила охорона

Жінка набрала в Ашані товару на загальну суму 917 гривень. Вона сховала викрадені речі до сумочки, бо вони їй дуже сподобались. Громадянку зупинила охорона при спробі покинути приміщення гіпермаркету. Про це йдеться у вироку Святошинського районного суду Києва, опублікованому 11 вересня 2023 року.

04.10.2022 року жінка у гіпермаркеті «Ашан» взяла з полиць декілька пляшок туалетної води, лак для нігтів, губну помаду, набір соломинок, шнурки білі, шнурки чорні, шнурки зелені, шкарпетки підліткові, шкарпетки жіночі, свічку, футляр для окулярів, а всього товару на загальну суму 917 гривень, який сховала до своєї сумки та пройшла до виходу з приміщення, перетнувши лінію кас. Однак її затримали працівники служби охорони.

На судовому засіданні жінка свою вину визнала. Вона розповіла, що 04.10.2022 року приблизно о 14:00 прийшла в гіпермаркет «Ашан», почала з коробочок виймати різні товари, які розміщувалися на полицях, а саме: парфуми чотирьох найменувань, гігієнічну помаду, лак, носки, шнурки та свічки. Вказане майно склала до своєї сумки, оскільки ці речі їй сподобалися, а коштів на їх придбання у неї не було. Далі, спробувала вийти з приміщення, однак на виході охорона попросила показати їм вміст сумки. Після чого видала викрадені речі. У вчиненому, щиро розкаюється, просила суд суворо не карати.

Яке покарання обрав суд? 

Суд визнав жінку винуватою у вчиненні кримінального правопорушення за ч. 2 ст. 15 ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України та призначив покарання у вигляді 5 років позбавлення волі. На підставі ч. 4 ст. 70 КК України, за правилами ч. 1 ст. 70 КК України, враховуючи покарання, призначене засудженій вироком від 16.12.2022 року за ч. 1 ст. 309 КК України, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно призначити покарання у вигляді позбавлення волі на строк п'ять років. На підставі ст. 75 КК України її звільнили від відбування покарання, якщо вона протягом іспитового строку в 3 роки не вчинить нового кримінального правопорушення та виконає покладені на неї обов'язки. Відповідно до п.п. 1, 2 ч. 1, п. 2 ч. 3 ст. 76 КК України покласти на нього обов'язки: періодично з'являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації; повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання, роботи або навчання; не виїжджати за межі України без погодження з уповноваженим органом з питань пробації.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube