Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Про надання РФ летальної допомоги з боку Китаю дізнались розвідки Британії та США
Міністр оборони Великої Британії Грант Шаппс звинуватив Китай у наданні або підготовці до надання Росії "летальної допомоги". Китайська зброя, за даними британської та американської розвідок, у результаті має опинитись на полі бою в Україні. Шаппс нагадав, що на початку повномасштабної війни РФ проти України Пекін мав "помʼякшувальний вплив" на російського диктатора Володимира Путіна.
Очільник Міноборони Британії висловив стурбованість даними розвідок. Доказів на підтримку своїх тверджень він не навів. Про це у середу, 22 травня, пише агентство Reuters.
"Шаппс сказав на конференції в Лондоні, що американська та британська оборонна розвідка має докази того, що "летальна допомога зараз надходить або буде надходити з Китаю в Росію та в Україну", - йдеться у публікації.
Водночас британське агентство PAMedia цитує слова Шаппса наступним чином: "Американська та британська розвідка оприлюднять відомості про те, що з Китаю до Росії, а далі в Україну, надходить летальна допомога (...) Це нові розвіддані, які я сьогодні можу розсекретити. Я думаю, що це досить важливо".
7 травня під час переговорів з президентом Франції Емманюелем Макроном китайський лідер Сі Цзиньпін відкинув претензії до КНР через тісні відносини з Росією після її вторгнення в Україну. Сі заявив, що Китай "не є ні творцем цієї кризи, ні її стороною, ні учасником".
А 16-17 травня відбулась поїздка російського диктатора Путіна до Китаю. Там він провів перемовини очільником КНР. Сторони обговорювали зокрема й Україну.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.