Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Китай постійно заявляє про свій нейтралітет в агресивній війні, яку росія веде проти України
Надання Китаєм будь-яких летальних систем росії для застосування в Україні, незалежно від конфігурації, матиме трагічні наслідки. Це одразу викличе запитання з боку інших країн щодо справжньої політики офіційного Пекіна. Таку думку висловив речник Державного департаменту США Нед Прайс.
Про це він сказав на брифінгу в Вашингтоні, пише "Укрінформ". Прайс наголос, що надання Китаєм будь-якої летальної допомоги росії для її застосування в Україні було б кроком із потенційно жахливими й трагічними наслідками передусім для народу України.
За його словами, це також було б "чітким сигналом для країн в усьому світі про брехливість заяв Китаю про те, що він не займає жодної сторони в цій війні". Бо в такому разі, наголосив Прайс, китайцям доведеться відповідати на запитання, чому тоді вони надають летальну допомогу. Представник Держдепартаменту США підкреслив, що інші країни вже ставлять запитання про те, чому Китай підтримує росію в інші способи, в тому числі надає економічну, дипломатичну, політичну допомогу, а також підтримує Москву своєю риторикою.
"Усе це питання, на які повинна відповісти країна, яка заявляє про свій нейтралітет у цій агресивній війні, в цьому жорстокому територіальному завоюванні", - підкреслив Прайс.
19 лютого Кулеба заявив, що Китай, який анонсував мирний план для України, здатний вплинути на росію та стримати її подальшу агресію заради збереження суверенітету не лише нашої країни, але й підтримки територіальної цілісності інших держав. Він наголосив на тому, що Україна не буде терпіти жодних поступок стосовно своєї територіальної цілісності. 20 лютого Bloomberg із посиланням на європейських чиновників, імена яких не називають, повідомив, що план Китаю щодо "мирного врегулювання" війни рф проти України містить заклики до припинення вогню та постачання Україні зброї. Згодом у Держдепі США заявили, що Китай хоче таємно передавати зброю росіянам для війни проти України. Свою позицію Ентоні Блінкен підкріпив даними американської розвідки, якими він поділився із союзниками на Мюнхенській конференції з безпеки. Він попередив про наслідки надання Китаєм матеріальної підтримки росії чи допомозі росіянам у систематичному ухилянні від санкцій. Блінкен також зазначив, що Китай, з одного боку виступає за збереження миру у світі, а з іншого не проти допомогти Кремлю. У нещодавньому інтерв'ю президент України Володимир Зеленський наголосив, що поки немає інформації про постачання Китаєм зброї рф для використання проти України. Він сподівається, що Пекін дотримуватиметься прагматичного підходу, "інакше ми ризикуємо отримати Третю світову війну, і я думаю, що вони це добре розуміють". Раніше президент США Джозеф Байден заявляв, що Вашингтон обов’язково відреагує, якщо Китай передасть росії летальну допомогу.
Раніше ми писали, на чиїх умовах Пекін пропонує завершити війну в Україні. Крім того, у НАТО пояснили, чому не вірять у китайський "мирний план".
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.