Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
У НАТО бачать всі ознаки того, що Китай домовився з росією про постачання зброї для війни проти України
У блоці НАТО вважають, що Китай планує надіслати зброю Росії для допомоги у її війні в Україні. Такий висновок зробили після зустрічі у кремлі російського диктатора путіна і глави МЗС Китаю Вана Ї.
Про це заявив голова альянсу Єнс Столтенберг в інтерв’ю Reuters у четвер, 23 лютого.
«Ми не бачили жодних поставок летальної допомоги з Китаю до Росії, але ми бачили ознаки того, що вони розглядають і, можливо, планують це зробити. І це причина, чому Сполучені Штати та інші союзники дуже чітко застерігали нас від цього", - сказав Столтенберг.
Йдеться про слова Держсекретаря США Ентоні Блінкена, який заявив минулого тижня, що Китай розглядає можливість надання «смертельної підтримки» війні Росії в Україні.
Столтенберг застеріг Китай від підтримки підтримки незаконної війни Росії, яка є грубим порушенням міжнародного права. Глава НАТО зазначив, що Китай є членом Ради безпеки ООН, а війна Росії проти України - це порушення Статуту ООН.
«Основний принцип цієї хартії полягає в тому, щоб поважати цілісність інших націй і не здійснювати марші та вторгнення в іншу країну з сотнями тисяч військ. Звичайно, Китай не повинен бути частиною цього», — наголосив Столтенберг.
Пекін, попри заяви про підтримку суверенітету та територіальної цілісності України, підтримує росію. Він купує підсанкційні енергоносії та надає обладнання, яке росія не може купити деінде. Поки що йдеться про нелетальну військову допомогу, але ситуація може змінитися.
Візит Вана Ї до москви у середу, 22 лютого, фактично напередодні річниці повномасштабного вторгнення в Україну, показує, що Китай не має наміру відмовлятися від свого союзника.
Раніше Китай заявив, що представить концепцію "мирного плану" для завершення війни в Україні.
На саміті «Бухарестської дев’ятки» генсек НАТО Єнс Столтенберг закликав надати ЗСУ необхідне для оборони озброєння. Він заявив, що війна в Україні стала не регіональною, а глобальною проблемою. Присутні одноголосно засудили російську агресію.
Ми також писали, що Столтенберг закликав НАТО бути готовим до тривалого протистояння з росією.
Інформатор повідомляв, що Україна очікує отримати запрошення до НАТО вже в липні цього року.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.