RU
Головна
Місто
Київ
11:41, 9 Вересня
Информатор UA

Интро

У четвер, 9 вересня, столиця України зайняла 9 місце у списку міст з найбруднішим повітрям в світі. Дані станом на 11:30. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на дані сайту Iqair. Станом на 11:30 годин ранку 9 вересня, Київ знаходиться на 9-му місці у списку світового рейтингу міст з найбруднішим повітрям. На першому місці в цьому списку знаходиться Ер-Ріяд (Саудівська Аравія), на другому - Красноярськ (Росія), на третьому - Кабул (Афганістан). Нагадаємо, українці можуть поскаржитися на забруднення екології через Save ecobot.Система включає в себе і мапу забруднення повітря на території всієї країни. Також Інформатор писав, що у світі ростуть викиди через обльоти літаками Білорусі . Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

Київ знову в десятці міст з найбільш забрудненим повітрям в світі

Читать на русском
Київ знову в десятці міст з найбільш забрудненим повітрям в світі

Київ займає одне з провідних місць у списку міст з найбруднішим повітрям

У четвер, 9 вересня, столиця України зайняла 9 місце у списку міст з найбруднішим повітрям в світі. Дані станом на 11:30.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на дані сайту Iqair.

Станом на 11:30 годин ранку 9 вересня, Київ знаходиться на 9-му місці у списку світового рейтингу міст з найбруднішим повітрям.

 

На першому місці в цьому списку знаходиться Ер-Ріяд (Саудівська Аравія), на другому - Красноярськ (Росія), на третьому - Кабул (Афганістан).

Нагадаємо, українці можуть поскаржитися на забруднення екології через Save ecobot.Система включає в себе і мапу забруднення повітря на території всієї країни.

Також Інформатор писав, що у світі ростуть викиди через обльоти літаками Білорусі .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.