RU
Головна
Місто
Київ
17:02, 28 Жовтня
Информатор UA

Интро

Ось тепер офіційно: з 00:00 1 листопада Київ переходить до "червоної" зони. Таке рішення ухвалила Комісія з питань ТЕБ ​​та НС. Інформацію про це підтвердив Міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов,- повідомляє Інформатор . Нагадаємо, що дозволяється і що заборонено у "червоній" зоні: ❌ ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ: перебувати в громадських місцях без засобів індивідуального захисту; прийом відвідувачів до закладів громадського харчування; прийом відвідувачів у ТРЦ, магазинах та розважальних закладах; проведення масових заходів (крім автоконцертів та автокінотеатрів); робота закладів громадського харчування у готелях з 23:00 до 6:00 (крім обслуговування у готельних номерах); робота ринків (крім продовольчих); відвідування освітніх установ. ✅ ДОЗВОЛЕНО: робота закладів громадського харчування на виніс та за адресною доставкою; робота навчальних закладів, якщо 100% працівників отримали 2 щеплення проти COVID-19; прийом відвідувачів у місцях, де торгують продуктами харчування, тютюном, лікарськими препаратами, засобами гігієни та побутовою хімією, засобами зв'язку, ветеринарними препаратами, кормами, насінням та засобами захисту рослин; робота перукарень та салонів краси за попереднім записом, робота місць з адресною доставкою, фінансових організацій, операторів поштового зв'язку, АЗС, СТО, ремонт комп'ютерів. Обмеження не діють у тому випадку, якщо 100% працівників та відвідувачів закладів чи заходів щеплені. Раніше ми повідомляли про те, що з 30 жовтня ще 7 областей переходять до зони подробиці тут . Про те, що загрожує за відсутність маски у громадських місцях, можна прочитати тут. Детальну інструкцію того, як згенерувати COVID-сертифікат в Дії і що робити, якщо не виходить, можна знайти тут . Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .

Київ переходить у "червону" зону карантину

Читать на русском
Київ переходить у "червону" зону карантину

Київ переходить у "червону" зону карантину

Ось тепер офіційно: з 00:00 1 листопада Київ переходить до "червоної" зони. Таке рішення ухвалила Комісія з питань ТЕБ ​​та НС.

Інформацію про це підтвердив Міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов,- повідомляє Інформатор

Нагадаємо, що дозволяється і що заборонено у "червоній" зоні:

 

❌ ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

 • перебувати в громадських місцях без засобів індивідуального захисту;
 • прийом відвідувачів до закладів громадського харчування;
 • прийом відвідувачів у ТРЦ, магазинах та розважальних закладах;
 • проведення масових заходів (крім автоконцертів та автокінотеатрів);
 • робота закладів громадського харчування у готелях з 23:00 до 6:00 (крім обслуговування у готельних номерах);
 • робота ринків (крім продовольчих);
 • відвідування освітніх установ.

ДОЗВОЛЕНО:

 • робота закладів громадського харчування на виніс та за адресною доставкою;
 • робота навчальних закладів, якщо 100% працівників отримали 2 щеплення проти COVID-19;
 • прийом відвідувачів у місцях, де торгують продуктами харчування, тютюном, лікарськими препаратами, засобами гігієни та побутовою хімією, засобами зв'язку, ветеринарними препаратами, кормами, насінням та засобами захисту рослин;
 • робота перукарень та салонів краси за попереднім записом, робота місць з адресною доставкою, фінансових організацій, операторів поштового зв'язку, АЗС, СТО, ремонт комп'ютерів.

Обмеження не діють у тому випадку, якщо 100% працівників та відвідувачів закладів чи заходів щеплені. 

Раніше ми повідомляли про те, що з 30 жовтня ще 7 областей переходять до «червоної» зони – подробиці тут .

Про те, що загрожує за відсутність маски у громадських місцях, можна прочитати тут. Детальну інструкцію того, як згенерувати COVID-сертифікат в Дії і що робити, якщо не виходить, можна знайти тут .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.