«Київ-Баскет» зіграв із «Кривбасом», «Прометей» зустрівся з «Дніпром»: результати поєдинків Суперліги

У Суперлізі 19 листопада відбулися чотири матчі.

«Прометей», який виступив у передмісті Дніпра, розгромив баскетбольний клуб «Дніпро». «Кривбас» чинив гідний опір одному з лідерів чемпіонату, але все ж таки поступився.

Про перебіг подій у матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор з посиланням на ФБУ .

У п'ятницю, 19 листопада, відбулися чотири матчі розіграшу Суперліги. «Запоріжжя», яке нещо вдало стартувало в поточному сезоні, зустрілося з «Харківськими Соколами», які набрали хід. Стартову десятихвилинку суперники, як для поєдинку Суперліги, провели досить результативно. Команди по черзі лідирували, але першу чверть виграли все ж таки гості 26:24. «Запоріжжя» відігралося і до кінця другої десятихвилинки повело +3. А ось за підсумками тридцяти хвилин гри у рахунку з перевагою у 7 очок вели вже «Харківські Соколи». Гравці "Запоріжжя" не опустили руки. За дві хвилини до кінця основного часу матчу Френк вивів уперед господарів майданчика. За 11 секунд до фінальної сирени рахунок дорівнював – 86:86. А перемогу «Запоріжжям» приніс реалізований Максвеллом штрафний за три секунди до кінця поєдинку.

Лідер поточного чемпіонату "Прометей" зустрівся з "Дніпром". Господарі зі старту позначили свою перевагу, вигравши першу чверть із різницею у 9 очок. Друга десятихвилинка лише зміцнила перевагу "Прометея" - на перерву команди пішли за рахунку 55:37. «Дніпро» спробував нав'язати боротьбу і навіть відіграв два очки за підсумками третьої десятихвилинки. Однак у четвертій чверті "Прометей" просто знищив суперника, довівши рахунок у поєдинку до розгромного.

БК «Тернопіль» приймав гостей з Миколаєва. Якщо «Миколаєву» вдалося чинити опір у першій половині матчу, то у третій чверті «Тернопіль» зламав суперника. Мінус 17 очок у третій десятихвилинці та 26 очок відставання за підсумками тридцяти хвилин гри просто не залишали гостям навіть примарних шансів на успіх.

Завершували ігрову програму дня «Київ-Баскет» та «Кривбас». Рахунок у матчі відкрили гості, але потім «Київ-Баскет» захопив лідерство та виграв першу чверть 24:13. «Кривбас» вирівняв гру та за підсумками другої десятихвилинки відіграв одне очко відставання. Гості й надалі грали на рівних, але заділ, здобутий «Київ-Баскетом» у першій чверті забезпечив киянам перемогу.

• "Запоріжжя" - "Харківські Соколи" 87:86 (24:26, 26:21, 12:22, 25:17);
  • "Прометей" - "Дніпро" 102:64 (28:19, 27:18, 20:22, 27:5);
  • "Тернопіль" - "Миколаїв" 85:61 (23:17, 18:15, 29:12, 15:17);
  • "Київ-Баскет" - "Кривбас" 81:71 (24:13, 19:20, 18:17, 20:21).

Наступні матчі Суперліги відбудуться 20 листопада. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про перемогу збірної України над збірною Боснії та Герцеговини, вихід «Київ-Баскету» до топ-16 Кубка Європи ФІБА, а також про результати поєдинків українців хокейної ліги та баскетбольної Суперліги .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .