«Київ-Баскет» виграв столичне дербі, «Черкаські Мавпи» поступилися «Тернополю»

«Тернопіль» перервав тривалу серію поразок.

У поєдинку двох київських команд сильнішим виявився «Київ-Баскет». Після низки невдалих матчів «Тернопіль» здобув другу перемогу в сезоні.

Про перебіг подій у матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор, з посиланням на ФБУ.

У суботу, 23 жовтня, відбулися два матчі розіграшу Суперліги. У Києві «Будівельник» і «Київ-Баскет» визначали найсильнішу на даний момент команду столиці України. У середині першої чверті «Київ-Баскет» повів із різницею в 5 очок. За півтори хвилини «Будівельник» наздогнав суперника, а потім Апшоу вивів господарів майданчика вперед. Але все ж першу десятихвилинку «Будівельник» програв 15:17.

До середини другої чверті перевага «Київ-Баскету» зросла до дев'яти очок. «Будівельник» до перерви зміг скоротити відставання, але все одно програв першу половину матчу 28:33. Третя чверть пройшла в рівній боротьбі й завершилася внічию 19:19. Не змінила розклад сил і заключна десятихвилинка. «Київ-Баскет» зберіг перевагу в 5 очок і виграв київське дербі. Найрезультативнішим у матчі став гравець «Будівельника» Клавелл, який набрав 34 очки.

У другому поєдинку дня зустрілися «Черкаські Мавпи» та «Тернопіль». Господарі захопили лідерство й  у середині першої чверті вигравали 7:1. Набравши за 5 хвилин усього одне очко, «Тернопіль» помітно додав і виграв стартову десятихвилинку 15:12. Друга чверть стала менш результативною. Гості набрали ті ж 15 очок, що й  у першій чверті, а ось «Черкаські Мавпи» за 10 хвилин здобули всього 10 балів. У підсумку перша половина матчу завершилася з перевагою «Тернополя» в 8 очок.

Після перерви команди заграли результативніше. «Черкаські Мавпи» швидко зрівняли рахунок, але «Тернопіль» знову вийшов уперед. За чотири хвилини до кінця четвертої чверті гості вели +8. «Черкаським Мавпам» за час, що залишився вдалося підібратися до суперника на відстань одного точного кидка, проте саме на цей кидок часу вже не вистачило. «Тернопіль» здобув другу перемогу в сезоні, але поки залишився на останньому місці в турнірній таблиці Суперліги.

• «Будівельник» - «Київ-Баскет» 70:75 (15:17, 13:16, 19:19, 23:23);
  • «Черкаські Мавпи» - «Тернопіль» 55:57 (12:15, 10:15, 21:16, 12:11).
Турнирная таблица Суперлиги
Турнірна таблиця Суперліги

Наступні матчі Суперліги відбудуться 24 жовтня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про події в матчі дванадцятого туру УПЛ, а також про результати поєдинків Української хокейної ліги й баскетбольної Суперліги.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.