«Київ-Баскет» поступився ізраїльському «Хапоель Ейлат» у домашньому матчі Кубка Європи ФІБА

Кияни не скористалися можливістю достроково оформити вихід до топ-16 турніру.

«Київ-Баскет» більшу частину ігрового часу перебував у ролі наздоганяючого. А пропустивши ривок суперника на початку четвертої чверті врятувати поєдинок кияни вже не змогли.

Про перебіг подій у матчі Кубка Європи ФІБА повідомляє Інформаторз посиланням на ФБУ .

У середу, 10 листопада, відбувся матч п'ятого туру групового етапу розіграшу Кубку Європи ФІБА. Лідер гурту «Київ-Баскет» зустрівся з клубом «Хапоель Ейлат» з Ізраїлю. Із попередніх чотирьох матчів групового турніру кияни програли один та виграли три. Переміг «Київ-Баскет» та свого сьогоднішнього суперника. Поєдинок в Ізраїлі завершився з рахунком 86:78 на користь українського клубу. Перемога у Києві гарантувала б «Київ-Баскету» вихід до наступного етапу Кубка Європи ФІБА. Команди грали у таких складах:

«Київ-Баскет»: Гаррет, Вашингтон, Вудсон, Кефі, Скапінців, Анікієнко, Войналович, Іванов, Тіртишник, Томпсон.

"Хапоель Ейлат": Аллен, Бен Моше, Вайт, Руйна, Хубер, Ашкеназі О., Харел, Матцарис, Ашкеназі Я., Девіс, Петтон, Сухман.

Поєдинок результативніше розпочали гості. Наприкінці третьої хвилини гри «Київ-Баскет» програвав 3:6. Потім розрив у рахунку виріс до одинадцяти очок. Кияни прокинулися і почали наздоганяти суперника, але все ж таки програли першу чверть 14:16. На початку другої десятихвилинки Гаррет зрівняв рахунок, проте «Хапоель Ейлат» знову повернув собі лідерство. Обидві команди грішили неточністю на завершальній стадії атак і очки набирали досить повільно. Так після п'ятнадцяти хвилин гри рахунок був 20:23. А завершили команди першу половину гри за цифр на табло 25:28 на користь «Хапоель Ейлат».

На початку третьої чверті гості збільшили перевагу до п'яти очок. Наприкінці четвертої хвилини Гаррет далеким кидком встановив рівність у рахунку, а невдовзі Вашингтон, також триочковим, ненадовго вивів «Київ-Баскет» вперед. Завершилася ж третя десятихвилинка точним далеким кидком гравця «Хапоель Ейлат» Матцаріса, який повернув лідерство в рахунку ізраїльського клубу.

Четверта чверть розпочалася з міні-ривку команди гостей 7:0. «Київ-Баскет» намагався наздогнати суперника, проте очки киянам, як і раніше, давалися з великими труднощами. У середині чверті команди розділяла відстань вже 11 балів. За хвилину до кінця основного часу різниця скоротилася до семи очок. Наздогнати суперника «Київ-Баскет» так і не зміг і зазнав першої домашньої поразки на груповому етапі. Кияни поступилися лідерством у групі ізраїльському клубу та опустилися на друге місце турнірної таблиці.

Група В:

• "Київ-Баскет" (Україна) - "Хапоель Ейлат" (Ізраїль) 62:71 (14:16, 11:12, 22:20, 15:23);
  • "Рілскі Спортист" (Болгарія) - "Трефл Сопот" (Польща) 64:84 (11:24, 14:23, 17:18, 22:19).

Раніше Інформатор повідомляв про хід матчів чотирнадцятого туру УПЛ, а також про результати поєдинків українців хокейної ліги та баскетбольної Суперліги .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .