«Київ-Баскет» обіграв «Тернопіль» і пішов на зимову паузу лідером Суперліги

Київський клуб здобув тринадцяту перемогу в чемпіонаті поспіль

В останньому для себе матчі перед паузою, «Київ-Баскет» впевнено переграв «Тернопіль».

Про перебіг подій в матчі баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор,з посиланням на ФБУ .

У суботу, 19 грудня, відбувся матч розіграшу баскетбольної Суперліги, в якому лідер регулярного чемпіонату «Київ-Баскет» приймав «Тернопіль». Команди не так давно зустрічалися між собою у 1/8 фіналу розіграшу Кубку України. Тоді «Київ-Баскет» програвши в першому матчі в гостях, на своєму майданчику взяв переконливий реванш .

Першими набраними в матчі очками відзначився гравець «Тернополя» Тищенко, який закинув із середньої дистанції. Гра йшла досить рівно, і в середині першої чверті рахунок став 15:15. На останній хвилині «Київ-Баскету» вдалося піти у відрив і завершити стартову десятихвилинку з перевагою у 5 очок.

«Тернопіль» відіграв відставання, і на шостій хвилині другої чверті повів плюс 5. Але кінцівку знову краще провели господарі майданчика, і на перерву пішли в якості лідера 46:43.

Багато в чому визначальною стала третя чверть поєдинку, по ходу якого перевага киян часом сягала двадцяти очок. «Тернопіль» під кінець десятихвилинки скоротив різницю до мінус 14, але все одно відрив «Київ-Баскета» залишався солідним.

У четвертій чверті кияни знову збільшили різницю в рахунку, тепер вже до 21 очка. «Тернополю» залишалося тільки змиритися з поразкою і трохи скоротити відставання.

• «Київ-Баскет» - «Тернопіль» 90:75 (27:22, 19:21, 30:19, 14:13);

Наступний матч Суперліги відбудуться 22 грудня. Цей поєдинок стане завершальним для команд в календарному році. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли про жеребкування 1/4 фіналу розіграшу Кубку України з футболу, про матчі баскетбольної Суперліги,а також про поєдинки Української хокейної ліги .