«Київ-Баскет» і «Дніпро» здобули чергові перемоги у баскетбольній Суперлізі і чекають очної зустрічі в наступному турі

У складі «Дніпра» перший матч після п'яти років виступів за європейські клуби провів гравець збірної України В'ячеслав Бобров.

Про перебіг подій в матчах Суперліги повідомляє Інформатор,з посиланням на ФБУ .

Команди баскетбольної Суперліги України провели матчі чергового туру. У четвер, 22 жовтня, відбувся поєдинок «Одеса» - «Будівельник». Господарі виграли першу чверть з різницею у 15 очок багато в чому завдяки триочковим кидкам. У другій чверті відсоток реалізації дальніх кидків у «Одеси» впав, і десятихвилинка залишилася за «Будівельником». Але на перерву команди пішли все ж за переваги одеського клубу у 8 очок. Третя чверть пройшла в рівній боротьбі, а ось на початку четвертої «Одесі» вдався ривок 9: 0. «Будівельник» так і не зміг наздогнати одеситів, та в підсумку програв 69:86.

У поєдинку «Черкаських Мавп» із «Запоріжжям», який поки не програвав, гості зробили стартовий ривок, та на 4-й хвилині вели з різницею у 5 очок. Далі гра вирівнялася, і перша чверть закінчилася з рахунком 18:22. На початку другої чверті «Запоріжжя» заробило 8 очок поспіль, і тренерові черкаського клубу довелося брати тайм-аут для внесення коректив у хід матчу. Але команді господарів не вдалося переломити хід поєдинку, і перша половина зустрічі завершилася з перевагою «Запоріжжя» у 22 очки. Гості виграли і третю чверть, а нічия в заключній десятихвилинці стала слабкою втіхою для «Черкаських Мавп». У підсумку «Запоріжжя» здобуло перемогу 98:66 і продовжує йти без поразок.

Чемпіон України за підсумками минулого сезону «Дніпро» зустрічався з дебютантом Суперліги «Тернополем», який видав серію з трьох перемог поспіль. Оскільки Тернопіль знаходиться в «червоній» зоні за рівнем епідемічної небезпеки, матч проходив у Львові. Першу половину стартової чверті «Тернопіль» провалив, але потім зумів надолужити згаяне, і десятихвилинка закінчилася з різницею у 4 очки на користь дніпрян.

У другій чверті перші очки «Тернопіль» набрав лише після того, як «Дніпро» закинув 12. В результаті на перерву команди пішли за переваги команди гостей у 14 очок. Друга половина матчу пройшла в рівній боротьбі, але гандикап, зароблений «Дніпром» в першій половині матчу, дозволив підопічним Дениса Журавльова відсвяткувати підсумкову перемогу.

«Миколаїв»,який програв два стартових поєдинки сезону , приймав баскетбольний клуб «Прометей» з Кам'янського. Команди провели досить рівну і результативну першу половину матчу. А третю чверть «Миколаїв» відверто провалив, програвши з різницею у 20 очок. «Прометею» не склало особливих труднощів утримати зароблену перевагу і здобути результативну перемогу.

У завершальному матчі дна зустрілися команди, які ще не зазнали гіркоти поразок у цьому сезоні. «Київ-Баскет», який отримав чотири перемоги на старті чемпіонату, приймав клуб «Харківські Соколи». Кияни вирішили не відкладати питання про визначення переможця до довгого ящику, і першу чверть виграли з перевагою у 19 очок. Харків'яни трохи скоротили відставання у другій чверті, але +14 за підсумками третьої десятихвилинки і загальні +25 на користь «Київ-Баскету» перед четвертою чвертю не залишили гостям жодних шансів на успіх. «Київ-Баскет» переміг 116: 94, і в матчі наступного туру зустрінеться з «Дніпром».

Матчі Суперліги, зіграні 22 і 23 жовтня:

• «Одеса» -«Будівельник»86:69 (27:12, 19:24, 18:18, 22:15);
  • «Черкаські Мавпи» - «Запоріжжя» 66:98 (18:22, 12:30, 15:25 21:21);
  • «Тернопіль» - «Дніпро» 70:83 (17:21, 15:25 21:23, 17:14);
  • «Миколаїв» - «Прометей» 89: 112 (31:29, 23:23 11:31 24:29);
  • «Київ-Баскет» - «Харківські Соколи» 116: 94 (35:16, 20:28, 35:21, 26:29).

Наступні матчі розіграшу Суперліги відбудуться 24 і 25 жовтня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли про результатати матчів українських клубів у Лізі чемпіонів і Лізі Європи,а також перемозі жіночої футбольної збірної України над збірною Ірландії .