Казахстан обіграв Фінляндію, Швеція програла другий матч поспіль, а Канада поступилася збірній США

Кожен день чемпіонату світу приносить несподівані результати.

Збірна Білорусі вперше в історії здобула перемогу над збірною Швеції. Казахстан в серії булітів переграв чинних чемпіонів світу.

Про перебіг подій в матчах чемпіонату світу повідомляє Інформатор .

У неділю, 23 травня, на чемпіонаті світу з хокею відбулися 6 матчів. Відкривали ігрову програму дня в групі А збірні Великобританії та Словаччини. Перший період пройшов за значної переваги збірної Словаччини. Словаки відкрили рахунок вже на 25-й секунді. Автором шайби у ворота Великобританії став Марек Грівік. Однак потім жоден з шістнадцяти кидків по воротах британців мети не досяг.

Кірк зрівняв рахунок на 3-й хвилині другого періоду, але вже через дві з половиною хвилини Лантоші повернув Словаччині лідерство у рахунку. За тотальної переваги збірної Словаччини за кидками (43 проти 14-ти) більше нікому з гравців відзначитися не вдалося.

Несподівано програла перший матч з данцями, збірна Швеції, яка зустрілася з Білоруссю. У першому періоді шведи перекидали суперника практично у три рази, однак на табло продовжували горіти нулі. Збірна Білорусі зрозуміла, що нинішня Швеція їм цілком по зубах, і в другому періоді вже відповідала атакою на атаку. На самому початку третьої двадцятихвилинки Нестеров закинув у ворота збірної Швеції, як виявилося, переможну шайбу. Шведи програли другий матч поспіль, причому поступилися в поєдинках, в яких всі пророкували їм легкі перемоги.

У третьому матчі групи А грали збірні Данії та Швейцарії. Обидві команди виграли свої перші матчі, причому данці обіграли одного з фаворитів чемпіонату. Початок поєдинку проходив під диктовку збірної Швейцарії, і на 14-й хвилині Майер відкрив рахунок. Другий період пройшов без закинутих шайб, незважаючи на значну перевагу швейцарців за кидками. Також не порадував голами і третій період. Швейцарці здобули мінімальну перемогу, що стала для команди другої на турнірі.

У групі В збірна Норвегії грала з Італією. При досить рівній грі в першому періоді, норвежці змогли відкрити рахунок - на 11-й хвилині відзначився Треттенес. У другому періоді Ольсен і знову Треттенес зміцнили перевагу скандинавів, а на першій хвилині третього періоду Треттенес оформив хет-трик. І тільки в кінці матчу італійці провели гол престижу. На 52-й хвилині точним кидком відзначився Франк.

У другому поєдинку групи В чемпіон світу збірна Фінляндії зустрілася з Казахстаном. Перший період голів не приніс, а збірна Казахстану завдала по воротах суперника всього один кидок. У другому періоді Лунделл нарешті втілив перевагу фінської збірної в закинуту шайбу. Однак через дві з половиною хвилини Панюков зрівняв рахунок. Незважаючи на всі зусилля і величезну перевагу по кидках, фінам так і не вдалося закинути переможну шайбу. А в серії булітів точнішими виявилися хокеїсти збірної Казахстану і здобули другу перемогу на чемпіонаті.

У центральному матчі дня зустрілися збірні Канади і США. Обидві команди програли свої стартові матчі. І якщо збірна США поступилася чинному чемпіону світу команді Фінляндії, то поразка  Канади в матчі з Латвією стала справжньою сенсацією.

На 5-й хвилині матчу воротар збірної США Столарс отримав пошкодження і поступився місцем на майданчику Оттінгеру. Збірна США відкрила рахунок на 8-й хвилині, скориставшись помилкою голкіпера суперника. Гарланд відібрав шайбу у воротаря канадців, і Робертсон закидав вже в порожні ворота.

На другій хвилині другого періоду Клендінінг зважився на кидок від синьої лінії і домігся успіху, зробивши рахунок у матчі 2: 0 на користь збірної США. А ще за дві хвилини Мур закинув третю шайбу, реалізувавши більшість. За півтори хвилини до кінця періоду Мур точним кидком відправив шайбу в дальній нижній кут воріт збірної Канади.

І тільки на 52-й хвилині Канада змогла закинути свою першу шайбу на турнірі. Кумтуа перервав безгольову серію збірної Канади, вразивши ворота США. Однак на 58-й хвилині Теннісон остаточно вбив інтригу в матчі, закинувши п'яту шайбу.

• Канада - США 1: 5 (0: 1, 0: 3, 1: 1).

Наступні матчі чемпіонату світу відбудуться 24 травня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв, про результати матчів чемпіонату світу з хокею з шайбою в елітному дивізіоні, про завоюванні українським плавцем двох золотих медалей на чемпіонаті Європи, а також про матчі серії плей-офф баскетбольної Суперліги.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут