RU
Головна
Шоу-біз
Культура
17:55, 22 Вересня
Информатор UA

Интро

22 вересня Уряд ухвалив алфавіт кримсько-татарської мови на основі латинської графіки. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Урядовий портал. Кабінет Міністрів України на засіданні прийняв постанову про затвердження алфавіту кримськотатарської мови на основі латинського алфавіту.В школах навчання кримськотатарською мовою буде переведене на латинку до 1 вересня 2025 року. "Затвердження латинської графіки це вже друге фундаментальне рішення в цьому році, поряд з прийняттям закону про корінні народи України. Кримськотатарський народ чекав його 30 років. Це частина системної роботи", підкреслив віцепрем'єр-міністр України Олексій Резніков. Проєкт узгодили з фахівцями Інституту сходознавства ім. А.Ю. Кримського НАН України, Інституту мовознавства ім. О. О. Потебні НАН України, Інституту філології Київського національного університету ім. Т.Г.Шевченка, Таврійського національного університету ім. В.І.Вернадського та інших. Нагадуємо, новий правопис української мови залишається: суд ухвалив рішення. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Кабмін затвердив латинку для кримсько-татарської мови

Читать на русском
Кабмін затвердив латинку для кримсько-татарської мови

З часом алфавіт на основі латиниці використовуватимуть в школі.

22 вересня Уряд ухвалив алфавіт кримсько-татарської мови на основі латинської графіки.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Урядовий портал.

Кабінет Міністрів України на засіданні прийняв постанову про затвердження алфавіту кримськотатарської мови на основі латинського алфавіту. В школах навчання кримськотатарською мовою буде переведене на латинку до 1 вересня 2025 року.

"Затвердження латинської графіки — це вже друге фундаментальне рішення в цьому році, поряд з прийняттям закону про корінні народи України. Кримськотатарський народ чекав його 30 років. Це частина системної роботи", — підкреслив віцепрем'єр-міністр України  Олексій Резніков.

Проєкт узгодили з фахівцями Інституту сходознавства ім. А.Ю. Кримського НАН України, Інституту мовознавства ім. О. О. Потебні НАН України, Інституту філології Київського національного університету ім. Т.Г.Шевченка, Таврійського національного університету ім. В.І.Вернадського та інших.

Нагадуємо, новий правопис української мови залишається: суд ухвалив рішення.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.