У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Починаючи з 21 червня, в Україні набирають чинності нові умови для провадження охоронної діяльності
З початку 21 червня в Україні діє нововведення, яке обмежує право займатися охоронною діяльністю. Відсьогодні займатися такою діяльністю можуть тільки ті особи, які перебувають у військовому резерві та мають відстрочку від призову, або не підлягають призову під час мобілізації.
Ці зміни були внесені в постанову Кабінету міністрів №341 від 18 квітня 2023 року. Однією з ключових змін стали вимоги до персоналу охоронців, що стосуються документів, які необхідно надавати при отриманні ліцензії на провадження охоронної діяльності. Внесені зміни набирають чинності відсьогодні.
Тепер в заяві мають додаватися такі документи:
Документ, що підтверджує проходження кандидатом служби у військовому резерві та перебування у військовому оперативному резерві територіального центру комплектування та соціальної підтримки (військової частини), зазначених у військовому квитку, контракті або довідці з територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Копія відповідного документа також повинна бути додана, за винятком осіб, які не підлягають призову під час мобілізації.
Копія військового квитка, контракту або довідки, яка підтверджує право на відстрочку від призову на строкову військову службу. Також може надаватися довідка про непридатність особи за станом здоров'я для виконання військової служби.
Україна продовжила дію воєнного стану та мобілізацію до 18 серпня 2023 року. Протягом цього літа будуть призивати чоловіків з деяких категорій першочергово, але є такі групи осіб, які не підлягають мобілізації.
До них належать громадяни, які працюють на державних органах, критично важливих підприємствах та організаціях. Також особи, які не є придатними до військової служби з медичних або вікових причин, звільнені від мобілізації.
Також звільнені від призову батьки, які виховують трьох або більше неповнолітніх дітей, батьки-одинаки та самотні матері, які виховують щонайменше одну неповнолітню дитину. Також особи, які є опікунами або прийомними батьками хоча б однієї неповнолітньої дитини, не підлягають призову.
Додатково, батьки, які мають на вихованні дітей з інвалідністю, не можуть бути призвані на військову службу у Збройних Силах України. Це стосується батьків, на вихованні яких є неповнолітня дитина з інвалідністю підгрупи А, з інвалідністю III-IV групи або повнолітня дитина з інвалідністю I чи II групи.
Нагадаємо, раніше "Інформатор" писав, кого цього літа призиватимуть першочергово. Серед них в пріоритеті будуть ті, хто володіє високим рівнем знання трьох іноземних мов.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.