Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
VIRA: "Перший раз я зустрілася з ним, коли мені було 18. Ми просто познайомилися і я поїхала. Потім зустрілися знов і навіть трохи пожили разом, декілька місяців. Але, як іноді буває, щось не складалося… Він чекав на мене… І я повернулась.. З цього моменту моя любов зростала з кожним днем, і сьогодні я нарешті хочу про це розповісти…"
Зміни будуть пов'язані із системою ETA-IL - Electronic Travel Authorization
В Ізраїлі ввели оновлений порядок вʼїзду іноземців до країни через сервіс ETA-IL для громадян держав, які мають безвізовий режим з Ізраїлем. Це стосується й України. Нові правила для українців запрацюють вже з липня.
Про це повідомило Посольство України в Ізраїлі. Там наголосили, що з 1 червня проєкт починає використовуватися у тестовому режимі для громадян США та Німеччини. З 1 липня відповідні правила запроваджуються для України та інших країн.
З серпня застосування платформи буде обов'язковим для використання напередодні приїзду до Ізраїлю всіма громадянами інших країн. Ізраїль та Україна домовились тимчасово не застосовувати ізраїльською стороною адміністративного збору для громадян України за використання згаданого сервісу до 2025 року. Про це повідомив за результатами зустрічі з керівником Управління народонаселення та імміграції Держави Ізраїль, посол України в Ізраїлі Євген Корнійчук.
У посольстві також повідомили, що згідно з опублікованими даними Управління народонаселення та імміграції Ізраїлю, з серпня 2024 року громадяни країн, з якими діє безвізовий режим з Ізраїлем, мають оформити напередодні заявки. До переліку таких країн входить і Україна. Ці заявки формуються через систему ETA-IL - Electronic Travel Authorization - для в'їзду до Ізраїлю на термін до 90 днів. Це може бути туристична або бізнес-мета.
Заявку можна подати напередодні поїздки в Ізраїль через офіційний онлайн ресурс ETA-IL. В Ізраїлі рекомендують зробити це мінімум за 72 години до перетину кордону, бронювання квитків і місця проживання або інших витрат мандрівника.
"Отриманий громадянином дозвіл (ETA-IL) на поїздку буде дійсним для багаторазової поїздки протягом двох років з дати авторизації або до закінчення терміну дії паспорта, залежно від того, що настане раніше. Якщо подорожуючий вже отримав дозвіл (ETA-IL) на подорож, йому більше не потрібно повторно подавати заявку на в’їзд до Ізраїлю протягом терміну дії ETA-IL (тобто до двох років). Термін розгляду заявки компетентним органом Ізраїлю від 24 до 72 годин", - пояснили в посольстві.
Сотні українських біженців, які знайшли прихисток у Норвегії, можуть депортувати з країни. Йдеться про тих українців, які на момент початку повномасштабної війни не перебували в Україні. Тобто, вони фактично не відповідають вимогам колективного захисту. Відомо, що вже наприкінці літа - початку осені буде завершено розгляд перших таких справ. Оцінювати кожну ситуацію будуть окремо.
А Німеччина продовжила дію спрощених правил вʼїзду для біженців з України. Таким чином вʼїжджати до Німеччини без дозволу на проживання тепер можна до 31 грудня 2024 року. Відповідне рішення ухвалило Міністерство внутрішніх справ ФРН.
Нагадаємо, Чехія пропонує українським біженцям добровільно поїхати додому та обіцяє оплатити квитки. А в Ірландії врізають допомогу українським біженцям - Інформатор писав, кого це зачепить.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.