Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Знання англійської вважають необхідним майже 85 % українців
Знання російської мови необхідним вважають менше ніж 10 % українців. Разом із тим знання англійської необхідним вважають майже 85 % громадян країни.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на дані опитування Active Group за 29–30 травня 2021 року.
Так, переважна більшість українців вважають знання англійської мови необхідним (84,9 %), визнають, що вона дає кар’єрні переваги (86,9 %), і що вона має бути обов’язковою для вивчення до середнього рівня в українських школах.
Знання німецької мови необхідним назвали 22,2 % українців, французької — 13,7 %, іспанської — 13,6 %, польської — 11,1 %, російської — 9,6 %, китайської — 6,5 %, португальської — 6, 3 %, арабської — 2,4 %, інших — 1,4 % разом узятих.
На питання, чи згодні ви з твердженням, що російська мова є іноземною, «так» відповіли 43,6 % опитаних, «скоріше так» — 15 %, «скоріше ні» — 24,7 %, «точно ні» — 15, 2 %.
Визнають кар’єрні переваги російської мови 12,3 % респондентів, 9,5 % вважають за потрібне вчити її в школі.
Разом з тим істотно більше українців визнали кар’єрні переваги при знанні польської (20,1 %), китайської (21,1 %) й арабської (4,8 %) мов, але набагато менше вважають за необхідне вивчати їх в українських школах (5, 9 %, 4,3 % і 1,4 % відповідно).
Опитування проводилося методом індивідуального інтерв’ю — опитали 1200 респондентів старше 18 років на всіх підконтрольних уряду територіях України. Вибірка репрезентативна за віком і статтю, похибка не більше 2,9 %.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.