Іспанія та Німеччина розділили очки: підсумки матчів 27 листопада на Чемпіонаті світу-2022

Канада втратила шанси на вихід із групи

Матч Іспанія – Німеччина (Фото: fifa.com)

На чемпіонаті світу 27 листопада продовжились матчі другого туру. Збірна Японії втратила шанс достроково оформити вихід у плей-оф. Збірна Марокко неочікувано перемогла Бельгію.

У неділю, 27 листопада на ЧС-2022 в Катарі пройшли чотири поєдинки. Матчі відбулись у групах Е та F.

Група Е

Японія – Коста-Рика

Після перемоги над збірною Німеччини, Японія виходила на матч проти Коста-Рики у статусі явного фаворита. Втім ЧС-2022 приносить багато несподіваних результатів. Коста-Рика за весь матч завдала лише одного удару у площину воріт і він виявився переможним.

• Японія — Коста-Рика 0:1 (Фуллер, 80).

Іспанія – Німеччина

• Іспанія — Німеччина 1:1 (Мората, 62 – Фюллькруг, 83).

Іспанці заволоділи ініціативою могли швидко вийти вперед, але Німеччину врятував голкіпер. Мората вийшов на заміну і вже за декілька хвилин забив. Врятувались німці завдяки голу Фюллькруга.

Жодна з команд не втратила шансів на вихід у 1/8 фіналу. Навіть іспанці у підсумку можуть фінішувати останніми.

Група Е
Група Е

Група F

Бельгія – Марокко

Збірна Бельгії у разі перемоги могла забезпечити собі вихід у 1/8 фіналу і не особливо напружуватись у матчі третього туру. Втім у збірної Марокко були свої плани на гру. Африканці двічі відзначились у другому таймі і здобули перемогу. Бельгія не забила вперше за більш ніж 50 матчів. У Брюсселі невдоволені поразкою збірної вболівальники влаштували погроми та вчинили сутички з поліцією.

• Бельгія — Марокко 0:2 (Сабірі, 73, Абухляль, 90+2).

Хорватія – Канада

Канада швидко вийшла вперед. Вже на 2-й хвилині Девіс відкрив рахунок. Хорватія не знітилась і на перерву пішла виграючи 2:1. У другому таймі хорвати ще двічі засмутили суперника і оформили перемогу з великим рахунком.

• Хорватія — Канада 4:1 (Крамарич, 36, 70, Лівая, 44, Маєр, 90+4 – Девіс, 2).

Хорватія лідирує завдяки кращій різниці забитих та  пропущених м’ячів. Збірна Канади втратила будь-які шанси на вихід у 1/8 фіналу.

Група F
Група F

Раніше Інформатор розповідав  про перебіг поєдинку ЧС-2022 між збірними Аргентини та Мексики. Також ми повідомляли про результати матчів чемпіонату світу, зіграних 26 листопада.